معابر ۸۵ روستای چهارمحال و بختیاری آسفالت می شود

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۲
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: امسال با استفاده از ۸۰۲۴ تن قیر رایگان معابر ۸۵ روستا با اعتباری بالغ بر ۲۷۰۸۸۹ میلیون ریال آسفالت می شود.

- اخبار استانها -
سهراب رئیسی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد � با اشاره به اقدامات این نهاد اظهار داشت: امسال در حوزه عمران روستایی 69 طرح با اعتباری بالغ بر 11843میلیون ریال تهیه و بازنگری می شود.
وی با بیان اینکه تاکنون در 57.5 درصد از روستاهای استان اجرای طرح هادی انجام شده است، افزود: امسال 57 طرح هادی روستایی با اعتباری بالغ بر 85500 میلیون ریال اجرا می شود.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین امسال با استفاده از 8024 تن قیر رایگان معابر 85 روستا به مساحت 800 هزار مترمربع با اعتباری بالغ بر 270889 میلیون ریال آسفالت می شود.
بهسازی و نوسازی آسفالت معابر شهر کرج پیگیری می شود
اختصاص قیر رایگان برای آسفالت معابر خاکی بجنورد «منتفی» است
تشکیل 7 گروه ارزیابی خسارت سیل در چهارمحال و بختیاری؛ تخریب 380 هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت معابر روستایی
رئیسی با اشاره به صدور اسناد مالکیت شهری ورستایی ادامه داد: تاکنون 7806 جلد سند مالکیت شهری و65327 سند مالکیت روستایی با همکاری ثبت اسناد و املاک استان صادر می شود.
وی گفت: به دنبال اجرای برنامه های این نهاد در حوزه عمرانی امسال نیز 3500 فقره خدمات فنی استعلام پروانه ساختمانی صادر می شود.