لیست و عکس 7 خانم بازیگر ایرانی که کشف حجاب کردند / فیلم هایی که توقیف شد

لوگوی تیک تیک . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۲۰
رکنا: خانم بازیگرانی که باعث ممنوعیت سریال ها شدند.

سریال ها یی باعث شهرت یک شبه بازیگرانشان شدند و حالا به خاطر مهاجرت همان بازیگران برای همیشه اجازه بازپخش نخواهند داشت. در اینجا مروری داریم بر سریال هایی که به علت مهاجرت بازیگرانشان در آرشیو صدا وسیما برای همیشه بایگانی شده اند.
بسیاری از فیلم ها چوپ بازیگرانشان را خوردند و دیگر هیچ وقت قرار نیست آنها را دوباره ببنید.
سریال پدر، علت توقیف: ریحانه پارسا
سریال «پدر» توسط حامد عنقا و بهرنگ توفیقی برای پخش از شبکه دو ساخته شد. «پدر» مولفه های همیشگی عنقا را داشت از همان ابتدا به دلیل سکانس پریدن «حامد» از پنجره کلاس به بیرون، سروصدا کرد و موردتوجه قرار گرفت، ریحانه پارسا، بازیگر جوانی که با سریال «پدر» شناخته شد،حاشیه اصلی او بلافاصله با پخش قسمت پایانی « پدر » آغاز شد.
او ساعتی پس از پایان سریال ، عکس هایی با آرایش غلیظ از خودش گذاشت. او اخیرا به خارج از کشور رفته و ظاهرا قصد برگشتن به ایران را ندارد.
سریال نرگس، کمکم کن، غریبانه، علت توقیف: زهرا امیر ابراهیمی
«نرگس» به کارگردانی سیروس مقدم در تابستان ۱۳۸۵ از شبکهٔ ۳ پخش شد. نرگس و نسرین دو خواهرند، نسرین دختر ناسازگاری است که قصد ازدواج با بهروز را دارد. شوکت پدر بهروز و مخالف ازدواج بهروز است و… سریال «نرگس»، گیرایی و جذابیت خاصی داشت. زهرا امیرابراهیمی در این سریال نقش زهره، دختر شوکت را داشت و در واقع یکی از بازیگران اصلی سریال به حساب می آمد.
سریال «کمکم کن» به کارگردانی قاسم جعفری اولین سریالی بود که با موضوعات ماورایی از تلویزیون پخش شد.«کمکم کن» داستان جوانی با بازی حمید گودرزی را روایت می کند که طی یک تصادف به کما رفت. چند جوان دیگر هم در همان زمان به کما ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار