درست در روزهایی که حواشی روی آنتن رفتن مستند قدیس، مهاجرت مزدک میرزایی، ادامه سریال عادل و شبکه سه و... صداوسیما را بدل کرده به یکی از جنجالی ترین نهادهای فرهنگی؛ خبرگزاری ها از ممنوع التصویر بودن یک چهره سینمایی دیگر هم نوشتند تا صداوسیما حاشیه ای دیگر را تجربه کند.

آفتاب نیوز :
مدیر روابط عمومی شرکت سینمایی خانه فیلم و پخش کننده «ایده اصلی» اظهار داشت که صداوسیما گفته تیزرهای فیلم سینمایی ایده اصلی با حضور هانیه توسلی را پخش نمی کند. پیام نیکفرد این ادعا را در گفت وگو با ایلنا بیان کرد. او بعدتر گفت که «بعد از آماده شدن تیزرهای فیلم ایده اصلی به کارگردانی آزیتا موگویی، ما آن را به صداوسیما ارایه کردیم، اما از پخش آن خودداری کردند». ظاهرا و به گواهی شنیده ها از پخش کننده «ایده اصلی»، بخش بازرگانی سازمان صداوسیما گفته که ممنوعیت هایی از سوی حراست سازمان صداوسیما برای پخش تصاویر هانیه توسلی اعلام شده و بنابراین باید آن بخش ها را حذف کنند.
پیام نیکفرد در این زمینه می گوید: «به ما اعلام شد که باید بخش هایی که هانیه توسلی در آن حضور دارد، حذف شود و پخش تصویر و صدای او در قالب تیزر و برنامه های دیگر ممنوع است.» هانیه توسلی البته تنها چهره ای نیست که این روزها با معضل ممنوع التصویری دست وپنجه نرم می کند.
همین چند روز پیش بود که گفته شد پخش تیزرهای فیلم قسم با بازی مهناز افشار در صداوسیما ممنوع شده است. در آن پرونده هم صداوسیما به سازندگان «قسم» اعلام کرده بود که باید تصاویر و صدای مهناز افشار را از این تیزرها حذف کنند. این ممنوعیت البته منحصر به تیزر فیلم نماند و حتی در نمایش مردمی فیلم در مشهد از ارتباط ویدیویی مهناز افشار با تماشاگران ممانعت به عمل آمد؛ ماجرایی که عصبانیت محسن تنابنده را در پی داشت که یکی از داستان های جنجالی آن روزها را ساخت.
خبر ممنوع التصویری هانیه توسلی در شرایطی به شکل گسترده ای منتشر شده و حتی در فضای مجازی هشتگ نام این بازیگر بدل به یکی از ترندهای بیست ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار