انتقادات شدید مربی قدیمی اهواز از فولاد نکونام

لوگوی تابناک تابناک . چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۲۵

پیشکسوت فوتبال خوزستان با بیان اینکه اکنون در دهه ۵۰ زندگی نمی کنیم و کسی نمی تواند دور خود پیله ببندد و درون آن فرو برود، گفت: امیدوارم نکونام و کادر فنی اش از پیله خود خارج شوند.
به گزارش تابناک ورزشی، مجید باقری نیا در خصوص عملکرد تیم فولاد خوزستان در بازی با تراکتور، اظهار کرد: از نظر فوتبال نتیجه گرا، تیم فولاد یک تساوی بیرون از خانه کسب کرد که از این نظر می تواند نتیجه خوبی باشد، اما در شرایط فعلی فوتبال که هیچ تماشاگری در ورزشگاه ها حضور پیدا نمی کند، دیگر هیچ بازی خارج از خانه ای وجود ندارد. بازی با تراکتور تنها بازی ای نبود که ما منتظر یک فولاد با صلابت بودیم که در نهایت نیز محقق هم نشد. به هر حال فوتبال با صلابت و با برنامه را این روز ها از فولاد نمی بینیم و شاید تنها شاخصه تیم فولاد که بتوانیم علامت مثبت روبه روی آن قرار دهیم، خط دفاع آن باشد.
فولاد در قواره یک مدعی نیست
وی افزود: در مجموع نتایج کسب شده فولاد تا اینجای رقابت ها با توجه به تدارکاتی که باشگاه فولاد از پیش از حضور در لیگ بیستم برای این تیم دیده بود، تاکنون خوب نبوده است و این تیم با این قواره را مدعی قهرمانی نمی بینیم. فولاد قرار است نماینده ایران و خوزستان در لیگ قهرمانان آسیا باشد و انتظار می رود که با طرح و برنامه و عملکرد بهتری رو در روی حریفان قرار بگیرد، زیرا کادرفنی فولاد به هر آن چه که در فصل نقل و انتقالات از نظر بازیکن نیاز داشت، دست پیدا کرد.
این پیشکسوت فوتبال خوزستان خاطرنشان کرد: فولاد جزو معدود باشگاه هایی است که برای لیگ بیستم، مجموعه خود را آن طور که می خواست حفظ کرد و بازیکنان مورد نیاز نکونام نیز جذب شدند، در حالی که ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .