اعلام برنامه های روز دوم / یک یادبود موسیقایی برای نورمحمد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
اعلام برنامه های روز دوم / یک یادبود موسیقایی برای نورمحمد

به گزارش خبرنگار مهر ، برنامه های دومین روز از برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر در حالی اعلام شد که بیش از ۱۳ برنامه در تالار های مختلف میزبان علاقه مندان گونه های مختلف موسیقایی است که از آن مهم ترین برنامه های آن می توان به اجرای گروه «انوار جام» به سرپرستی محمد فاروق درپور با یاد و خاطره ای از استاد نور محمددرپور نوازنده فقید موسیقی خراسان منطقه تربت جام اشاره کرد . این در حالی است که نمایش چندفیلم مستند دیگر برنامه های روز دوم جشنواره را تشکیل می دهد.
در بخش نشست های پژوهشی این دوره از جشنواره نیز که با عنوان «گفتمان چهل سالگی موسیقی فجر» با مشارکت شبکه رادیویی گفتگو به مدیریت رضا مهدوی هر شب ساعت ۲۰ در طبقه سوم تالار وحدت برگزار می شود، هومان اسعدی، حمیدرضا اردلان موضوع «بررسی عملکرد نهادهای آموزشی موسیقی در ایران» مورد بحث و تبادل نظر قرار می دهند.
طبق اعلام جدول ارائه شده از سوی ستاد برگزاری سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر امروز پنجشنبه ۲۵ بهمن بیش از ۱۳ برنامه در گونه های مختلف موسیقایی روی صحنه می روند که اسامی آنها به این ترتیب اعلام شده است.
 تالار وحدت: ساعت ۱۸:۳۰: ارکسترسازهای ملی ایران به رهبری علی اکبر قربانی/ ساعت ۲۱:۳۰: آنسامبل «آتلاس» از کشور دانمارک
تالار رودکی: ساعت ۱۸:۳۰: ارکستر زهی «آرکو» به رهبری ابراهیم لطفی/ ساعت ۲۱:۳۰: تک نوازی گیتار سیمون آیوازیان و بابک ولی پور
تالار ایوان شمس : ساعت ۱۹: کنسرت گروه «سایه ارغوان» به سرپرستی محمد امین اکبرپور و خوانندگی اشکان کمانگری
فرهنگسرای نیاوران : ساعت ۱۸:۳۰: کنسرت هنرستان موسیقی پسران/ ساعت ۲۱:۳۰: گروه «نوبهار» به سرپرستی بهاره فیاضی ...

[ مشاهده متن کامل اعلام برنامه های روز دوم / یک یادبود موسیقایی برای نورمحمد خبرگزاری مهر ]