تهران- ایرنا- شاخص کل در بازار بورس امروز (شنبه) ۳۸ هزار ۳۰۵ واحد افت داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۳۷۴ هزار واحد رسید.

براساس معاملات امروز بیش از سه میلیارد و ۲۲۸ میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش ۳۴ هزار و ۹۰۲ میلیارد ریال داد و ستد شد.
همچنین شاخص کل (هم وزن) با چهار هزار و ۷۶۲ واحد کاهش به ۳۸۹ هزار و ۱۱۸ واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با سه هزار و ۱۱۹ واحد افت به ۲۵۴ هزار و ۹۰۶ واحد رسیدند.
شاخص بازار اول ۳۵ هزار و ۳۴۸ واحد و شاخص بازار دوم ۴۸ هزار و ۸۱۴ واحد کاهش داشتند.
علاوه بر این در بین تمامی نمادها، نماد آهنگری تراکتورسازی ایران (خاهن) با ۹۵ واحد، کاشی و سرامیک حافظ (کحافظ) با ۴۷ واحد، معدنی دماوند (کدما) با ۴۵ واحد، رادیاتور ایران (ختور) با ۴۴ واحد، گروه صنعتی بارز (پکرمان) با ۳۸ واحد، لیزینگ رایان سایپا (ولساپا) با ۳۰ واحد، سیمان خوزستان (سخوز) با ۲۵ واحد و بیمه ما (ما) با ۲۴ واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند.
در مقابل نماد فولاد مبارکه اصفهان (فولاد) با سه هزار و ۲۲۳ واحد، ملی صنایع مس ایران (فملی) با دو هزار و ۸۸۹ واحد، پالایش نفت اصفهان (شپنا) با یک هزار و ۷۰۸ واحد، شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین (تاپیکو) با یک هزار و ۶۸۳ واحد، معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) با یک هزار و ۵۳۶ واحد، پالایش نفت تهران (شتران) با یک هزار و ۴۱۱ واحد، بانک ملت (وبملت) با یک هزار و ۳۵۳ واحد، پالایش نفت بندرعباس (شبندر) با یک هزار و ۳۰۴ واحد، ایران خودرو (خودرو) با یک هزار و ۲۶۱ واحد، سرمایه گذاری غدیر (وغدیر) با یک هزار و ۲۰۴ واحد، پتروشیمی پارس (پارس) با یک هزار و ۱۳۲ واحد، معدنی و صنعتی چادرملو (کچاد) با یک هزار و ۳۰ واحد، بانک صادرات ایران (وبصادر) با ۸۷۱ واحد و بانک تجارت (وتجارت) با ۸۱۹ واحد با تاثیر منفی بر شاخص همراه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار