واکنش صادق خرازی به شبهات علیه خودش

برترینها پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰:۳
جلسه شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان عصر سه شنبه با حضور اعضای این شورا و تعدادی از اعضای شورای مرکزی حزب به ریاست معاون سیاسی برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان، مرور اخبار، بررسی و تحلیل فضای انتخابات در تهران و سایر نقاط کشور از محورهای مهم این جلسه بود.

خبرآنلاین: جلسه شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان عصر سه شنبه با حضور اعضای این شورا و تعدادی از اعضای شورای مرکزی حزب به ریاست معاون سیاسی برگزار شد. به گزارش کمیته اطلاع رسانی حزب ندای ایرانیان، مرور اخبار، بررسی و تحلیل فضای انتخابات در تهران و سایر نقاط کشور از محورهای مهم این جلسه بود.
در ابتدای این جلسه، سید صادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان در خصوص ادعاها و شبهاتی که این روزها درباره کارنامه فرهنگی ایشان مطرح می شود توضیحاتی ارائه داد و گفت: برخی در فضای مجازی و حتی برخی سایت های خبری با استناد به چند عکس و شنیده ها، اتهاماتی را مطرح می کنند.
اینکه یک متهم اقتصادی در مقطعی فعالیت های فرهنگی کرده باشد و با من یا دیگر شخصیت ها عکس مشترک دارد آیا دلیل بر همکاری مالی و همفکری با او و محملی بر اتهام افکنی است؟ حال که مراجع قضایی در حال رسیدگی و پیگیری اتهامات هستند، آیا متهم کنندگان برای ادعاهای خود ادله ای دارند که در صورت پیگیری حقوقی به محاکم ارائه کنند؟
خرازی افزود: من هم نسبت به برخی از این افراد که نامشان این روزها در دادگاه ها مطرح است حرف هایی دارم. گرچه از نتیجه آن همکاری های فرهنگی دفاع می کنم؛ اما پرداختن به گلایه های شخصی خودم از یکی از این متهمین در این مقطع را اخلاقی نمی دانم.
گفتن است طی روزهای اخیر انتشار عکس هایی از صادق خرازی با عباس ایروانی از متهمان اقتصادی شائبه هایی را درباره دبیرکل حزب ندا ایجاد کرده بود.
در ادامه این جلسه اعضای شورای سیاست گذاری حزب ندای ایرانیان با ارائه نظرات و تحلیل های خود، از رویکرد ضد فساد قوه قضاییه استقبال کرده و خواستار برخورد جدی و قاطع قوه قضاییه با پرونده های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار