رقابت نفس گیر در صدر جدول فروش سینما

جهان نیوز پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳
جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی "ما همه با هم هستیم" به کارگردانی کمال تبریزی در اولین هفته از اکران این فیلم منتشر شد.

به گزارش جهان نیوز ، جدول فروش سینمای ایران با اعلام صدرنشینی فیلم سینمایی "ما همه با هم هستیم" به کارگردانی کمال تبریزی در اولین هفته از اکران این فیلم منتشر شد.
این صدرنشینی در حالی رخ داد که این فیلم توانست در اولین هفته از اکران مرز سه میلیارد تومان فروش را پشت سر بگذارد، دو فیلم "شبی که ماه کامل شد" و "سرخ پوست" نیز در هفته جاری رقابت نفس گیری برای صدرنشینی را تجربه کردند.
ما همه با هم هستیم
فروش هفتگی: ۲,۹۸۳,۴۳۹,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۲,۹۸۳,۴۳۹,۰۰۰ تومان
کارگردان: کمال تبریزی
بازیگران: محمدرضا گلزار، مهران مدیری، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، جواد عزتی، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی
خلاصه داستان: داستان فیلم در بستری کمدی روایت می شود و ماجرای سقوط یک هواپیما همراه با مسافرانی است که رازهای مختلفی دارند؛ راز هایی که قرار نیست تا ابد پنهان بمانند.
شبی که ماه کامل شد
فروش هفتگی: ۲,۵۰۱,۳۳۳,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ۲,۵۰۱,۳۳۳,۰۰۰ تومان
کارگردان: نرگس آبیار
بازیگران: الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، پدرام شریفی، امین میری، بانیپال شومون - با حضور: شبنم مقدمی و فرید سجادی حسینی- با معرفی: آرمین رحیمیان
خلاصه داستان: روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران هست که درگیر عشق جوانی شهرستانی می شود و این در حالی است که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است که در این مسیر برادرش با او همراه می شود، اما در میانه راه اتفاقاتی برای آن ها رقم می خورد.
سرخ پوست
فروش هفتگی: ۲,۱۵۰,۵۱۴,۰۰۰ تومان
فروش کلی: ...

سرخط اخبار