پرسپولیس کار سخت تری نسبت به سپاهان دارد/ قهرمان تا دقیقه 90 مشخص نمی شود/ حرف های لیگ هفتم را پس نمی گیرم

برنا نیوز پنج شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۲
مهاجم اسبق فوتبال ایران معتقد است پرسپولیس کار سخت تری نسبت به سپاهان و استقلال دارد.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدمهدی سیدصالحی جزو معدود بازیکنانی است که سابقه پوشیدن پیراهن اکثر تیم های بزرگ ایران را از جمله پرسپولیس، استقلال و سپاهان را در کارنامه کاری خود دارد و با فضای این تیم ها آشنا است.
این مهاجم درباره بازی حساس سرخ پوشان پایتخت به خبرنگار برنا گفت: پرسپولیس اگرچه در هفته گذشته با ماشین سازی به تساوی دست یافت اما در کل بازی ها به نفع این تیم شد و سایر مدعیان هم متوقف شدند.
وی درباره بازی های حساس امشب اظهار داشت: به نظرم پرسپولیس کار سخت تری نسبت به سپاهان و استقلال دارد، بازیکنان پارس جنوبی جم می خواهند مقابل پرسپولیس اعاده حیثیت کنند و برای برد به میدان می روند، در حالی که استقلال خوزستان سقوطش حتمی شده و انگیزه بالایی برای این بازی ندارد و البته بازیکنان این تیم هم می خواهند خودشان را نشان بدهند. در بازی مهم دیگر هم استقلال در تهران میزبان سپیدرود است که بعید می دانم نتواند 3 امتیاز را کسب کند. آنچه مسلم به نظر می رسد این است که قهرمان تا دقیقه 90 مشخص نمی شود. فوتبال قابل پیش بینی نیست و امکان دارد هر اتفاقی رخ دهد. شما ببینید شاید کمتر کسی فکرش را می کرد بازی پرسپولیس و ماشین سازی مساوی شود. اگر سپاهان شنبه پدیده را برده بود و پرسپولیس بازی را واگذار می کرد حالا سپاهان به دلیل تفاضل گل بیشتر در صدر جدول قرار می گرفت.
از سیدصالحی پیرامون بازی حساس سپاهان و پرسپولیس در لیگ هفتم و صحبت های جنجالی او پس از بازی سوال کردیم که اگر زمان به گذشته برگردد باز هم آن صحبت ها را مطرح می کند یا خیر؟ او در این باره گفت: من فراموش نمی کنم در آن سال ما در چهار لیگ بازی کرده بودیم، جام باشگاه های ...