استعلام قیمت و خرید آنلاین افزودنی بتن، واتراستاپ و اسپیسر از سایت کپکوکالا

لوگوی مثلث آنلاین مثلث آنلاین . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۳۷
شرکت کپکو با سابقه نزدیک به دو دهه فعالیت در زمینه محصولات پلیمری و شیمیائی ساختمان و بتن افتخار دارد در بسیاری از پروژه های بزرگ و کوچک کشور به ارائه خدمات پرداخته است. افزودنی های بتن، واتراستاپ های پی وی سی و اسپیسرهای پلاستیکی با تنوعی گسترده جمیع محصولاتی است که طی این دو دهه به صنعت بتن عرضه کرده ایم. این شرکت از پیشگامان تولید رزین های پلی کربوکسیلات در ایران بوده و در این خصوص یک شرکت دانش بنیان می باشد.

پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
اگرچه که استفاده از این محصولات در پروژه های بزرگ جزو لاینفک بوده و حساسیت ها و نظارتهای فنی استفاده از آنها را الزام می داند، در سطح پروژه های کوچک، محدود به پروژه هایی می شود که مهندسین ناظر از حساسیت بالایی از کیفیت برخوردار بوده اند و برای استفاده از این محصولات نوین، مقاومتهائی را شاهد هستیم که عمدتاً به دلایل قیمتی و عدم اطلاعات کافی از مزیتهای بلند مدت این محصولات می باشد.
به منظور توسعه این بخش مهم از صنعت عمران کشور، شرکت کپکو تلاش دارد با توسعه همکاری خود با شبکه توزیع و فروشگاه های معتبر در سراسر کشور، اقدام نماید و در این راستا سایت مجزای کپکوکالا راه اندازی شده است. این سایت، یک فروشگاه آنلاین با هدف ارتباط بهتر با فروشگاه های مرتبط در سراسر کشور راه اندازی شده است و سعی آن اینست که محصولات مهم و اصلی را با کمترین قیمت در دسترس صنعت ساخت و ساز قرار دهد. همچنین سعی داریم با جمع آوری و ارائه اطلاعات فنی و اقتصادی مرتبط، مزیتهای این محصولات را هرچه بیشتر در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم تا بتوان موانع توسعه این محصولات را برطرف کرد.
محصولات ارائه شده در سایت کپکوکالا افزودنی های بتن
افزودنی بتن، به ترکیبات شیمیائی گفته می شود که به غیر از آب و سیمان و سنگدانه به بتن در حالت خمیری اضافه می شود. این ترکیبات به منظور بهبود کیفیت کارپذیری بتن و بتن سخت شده به بتن اضافه می شوند. تنظیم روانی و زمان گیرش بتن از مهمترین اهداف کیفی در کار با بتن تازه می باشد که روان کننده ها و فوق روان کننده های بتن، جهت روانی و زودگیر کننده ها و کندگیر کننده ها جهت تنظیم سرعت گیرش کارائی دارند. کیفیت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار