دهه‌فجر فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جوان با برکات انقلاب است

لوگوی ایرنا ایرنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۰
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، دهه فجر را فرصت مناسبی برای آشنایی نسل جوان با برکات انقلاب اسلامی دانست و گفت: یادآوری مناسبت های سرنوشت ساز نظام در عین حال که وظیفه دینی، ملی و اخلاقی است، زمینه آشنایی نسل جوان با اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی را فراهم خواهد کرد.

«مجید یزدان پناه» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه نوجوانان و جوانان ایام پیروزی انقلاب را به یاد ندارند، افزود: نسل جوان و آیندگان باید بدانند چه خون هایی داده شده تا امروز چهل و دومین سالگرد فجر انقلاب را عزتمندانه و سربلند جشن بگیریم و با عزت سرمان را بلند کنیم که در سرزمینی زندگی می کنیم که کشورهای قدرتمند دنیا نگاهشان به ما است.
وی یادآور شد: امروز به برکت انقلاب اسلامی در همه زمینه ها توانمند هستیم و در فهرست معدود کشورهایی هستیم که ادعای تولید واکسن کرونا را دارند. ضمن اینکه در حوزه های دیگر هم حرف های زیادی در دنیا برای گفتن داریم.
یزدان پناه در ادامه به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر برگزاری عالمانه و هنرمندانه دهه فجر امسال اشاره داشت و گفت: امسال به دلیل شرایط کرونایی باید از ظرفیت های فضای مجازی برای روشنگری در مورد اهداف و آرمان های پیروزی انقلاب اسلامی استفاده کنیم.
وی همچنین با اشاره به فرصت های ایجاد شده از قبل شیوع کرونا در حوزه آموزش،  تصریح کرد: کرونا با وجود همه مشکلات و چالش هایی که پیش روی جامعه قرار داده، ما را به سمت فضایی برده که به آن نیاز داشتیم.
او گفت: وقتی امروز ۱۳ میلیون دانش آموز در فضایی به نام شبکه دانش اموزی «شاد»  گرد هم آمده اند یعنی از کرونا برای دگرگون کردن امر آموزش فرصت ساخته ایم که  باید از ظرفیت های شبکه شاد برای بیان دستاوردها و برکات انقلاب اسلامی به نسل جوان استفاده شود.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت، ۱۴ شهرستان و ۲ هزار و ۵۹۵ روستا، حدود ۳۵۲ هزار دانش آموز، نوآموز و بزرگسال و سوادآموز دارد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار