استاندار لرستان گفت: از هموطنان می خواهیم به رغم آنکه استان مردم مهمان نوازی دارد، اما به دلیل شیوع کرونا و آماده نبودن شرایط مهمان نوازی، به مقصد استان برنامه ریزی نکنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
استاندار لرستان گفت: از هموطنان می خواهیم به رغم آنکه استان مردم مهمان نوازی دارد، اما به دلیل شیوع کرونا و آماده نبودن شرایط مهمان نوازی، به مقصد استان برنامه ریزی نکنند.
سید موسی خادمی در جلسه ویدئو اجلاس ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا که امروز سوم خردادماه صورت گرفت، با اشاره به آخرین وضعیت این بیماری در استان، اظهار کرد: با توجه به اینکه هر روز در برخی از شهرستان ها افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا را داریم، مقرر شده است برخی از محدودیت ها را ادامه دهیم.
وی تصریح کرد: با توجه به تعطیلات چند روز آینده به مناسبت عید سعید فطر و نظر به جاذبه های گردشگری لرستان، ممکن است مردم از سایر استان ها به استان سفر کنند که ما از همین جا اعلام می کنیم که استان علی رغم آنکه مردم مهمان نوازی دارد، اما به دلیل آماده نبودن شرایط مهمان نوازی به مقصد لرستان برنامه ریزی نکنند و در این ایام مراکز تفرجگاهی به شدت کنترل می شوند و پذیرش در این مناطق وجود ندارد لذا از همه هم میهنان به ویژه از استان های هم جوار درخواست داریم که به این استان سفر نکنند.
استاندار لرستان در خصوص موضوع کنترل و اعمال محدودیت ها در ورودی برخی از شهرها گفت: این موضوع در برخی از شهرستان ها به ویژه در چهار شهرستان بروجرد، دلفان، دورود و خرم آباد بر عهده فرمانداران گذاشته شده است.
خادمی با اشاره به ممنوعیت برگزاری مجالس ترحیم و جشن های عروسی خاطرنشان کرد: با توجه به ممنوعیت برگزاری مجالس ترحیم و عروسی اگر افرادی این موضوع را رعایت نکنند مطابق قانون با آنان برخورد خواهد شد.
نماینده عالی دولت در لرستان ضمن تقدیر از همکاری ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری