هم اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۲۷۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان است.

- اخبار بازار -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، هم اکنون در بازار داخلی قیمت طلا ی 18عیار هر گرم یک میلیون و 277 هزار تومان، قیمت دلار 29 هزار و 100 تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون 800 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 13میلیون و 400 هزار تومان است.
همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم سکه بهار آزادی 7 میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی 4 میلیون و 600 هزار تومان و سکه گرمی 2 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می رسد.
قیمت آن لاین دلار و سکه در بازار آزاد
قیمت طلا ی 18عیار در هر گرم هم یک میلیون و 277 هزار تومان، قیمت طلا ی 24عیار در هر گرم یک میلیون و 708 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 600 هزار تومان ارزش گذاری شده است.
فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم گیر قیمت ارز می دانند و می گویند: از روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.
به گزارش تسنیم، در بازار ارز نیز قیمت دلار 29 هزار و 100 تومان، یورو 34هزار و 200 تومان و درهم امارات 7 هزار و 950 تومان اعلام شده است.
گفتنی است، تشدید نوسانات ارزی موجب شد تا بازارساز تصمیم جدی برای مدیریت عرضه و تقاضا بگیرد و برهمین اساس علاوه بر افزایش عرضه در بازار با برداشتن سقف فروش در سامانه نیما، از سرگیری فروش ارز سهمیه ای و کاهش اختلاف دلار در بازار رسمی و آزاد و البته آزاد شدن فروش ارز پتروشیمی ها در صرافی های مجاز مقدمات کاهش نوسانات قیمتی را در بازار ارز فراهم کرد.
ولی ظاهرا بازار از سیاست های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار