فرماندار: ۱۹ طرح همزمان با دهه فجر در تکاب به بهره‌برداری می‌رسد

لوگوی ایرنا ایرنا . شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۳:۳۵
مهاباد - ایرنا- فرماندار تکاب گفت: همزمان با چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، ۱۱ طرح عمرانی و آموزشی و هشت طرح تولیدی، خدماتی و کشاورزی با ۲۶۱ میلیارد ریال هزینه در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.

امیر ستوده فر روز شنبه در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر این شهرستان با بیان اینکه برای اجرا و بهره برداری از این طرح ها بیش از ۲۰۵ میلیارد ریال از محل اعتبارهای دولتی هزینه شده است افزود: طرح گازرسانی به روستاها، صنایع و کارخانه های محور تخت سلیمان با ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه و طرح آسفالت محور تکاب - شاهیندژ به طول ۱۲ کیلومتر با ۶۰ میلیارد ریال هزینه از مهمترین طرح های قابل افتتاح تکاب در دهه فجر امسال به شمار می رود.
وی بیان کرد: همچنین ۲ طرح آموزشی شامل سالن ورزشی دانش آموزان دختر، مدرسه ۲ کلاسه روستای شیرمرد بخش تخت سلیمان و طرح آسفالت معابر روستای "تمای" بخش مرکزی از دیگر طرح های عمرانی قابل افتتاح در ایام دهه فجر است که برای اجرا و تکمیل آنها ۲۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات دارایی های تملک سرمایه ای استان هزینه شده است.
فرماندار تکاب اظهار داشت: طرح سردخانه هزار تُنی، کارگاه ورق فایبرگلاس با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون متر مربع و طرح مانیتورینگ معادن مهمترین طرح های تولیدی و خدماتی است که با حجم سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد ریالی در دهه فجر مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
ستوده فر ادامه داد: ۶ طرح برق رسانی در مناطق شهری و روستایی با ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال هزینه و پنج طرح کشاورزی شامل طرح های آبیاری تحت فشار در چهار روستا و بهسازی و لایروبی قنات در یک روستا با هشت میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه نیز آماده افتتاح در این ایام است.
وی با بیان اینکه با بهره برداری از هشت طرح تولیدی، خدماتی، صنعتی و کشاورزی در تکاب برای ۷۰ نفر زمینه اشتغال پایدار فراهم شده است بیان کرد: همچنین همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار