گروه ادب مسابقه کتابخوانی «تنها زیر باران» با محوریت زندگی شهید زین الدین در قم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ایکنا ؛ این مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «تنها؛ زیر باران» با همکاری سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، سپاه استان قم، صدا و سیمای قم و تعاونی ناشران قم برگزار می شود و زمان آن از ۱۳ آبان تا ۱۲ بهمن خواهد بود.
کتاب «تنها؛ زیر باران» با قلمی ساده و روان به روایت زندگی شهید زین الدین از ولادت تا شهادت اختصاص دارد و به برهه هایی از زندگی او می پردازد که تاکنون در کتب منتشر شده درباره وی نیامده است. نکته حائز اهمیت آنکه این شهید در خانواده ای پرورش یافته که با قرآن مأنوس بوده و مادر خانواده بیش از ۴۰ سال است در منزل خود بی وقفه جلسه هفتگی قرآن دارد.
از جوایز مسابقه بزرگ کتابخوانی می توان به سی میلیون ریال کمک هزینه نقدی، سفر کربلا برای سه نفر اول، سی میلیون ریال کمک هزینه نقدی سفر مشهد برای ۱۰ نفر و پنجاه کارت هدیه یک میلیون ریالی برای ۵۰ نفر اشاره کرد.
روش های تهیه کتاب «تنها؛ زیر باران» به صورت خرید حضوری از کتابفروشی های معتبر سراسر کشور، خرید پیامکی از طریق ارسال عدد ۸ به سامانه ۳۰۰۰۱۹۱۷۱۷ و خرید اینترنتی از طریق www.hemasehyaran.ir امکان پذیر است.
روش های شرکت در مسابقه کتاب خوانی نیز با پاسخ به سوالات این مسابقه و نیز انتشار عکس، فیلم، پادکست و یادداشت درباره کتاب در شبکه اجتماعی اینستاگرام فراهم می شود.
یادآور می شود؛ مؤسسه حماسه ۱۷ یک مؤسسه مردم نهاد برای پرداختن به شهدای استان قم است، این موسسه از سال ۹۰ فعالیت خود را با جمع آثار مربوط به شهدای این استان شروع و اقدام به جمع آوری ۶۰۰ ساعت فیلم دوران دفاع مقدس، ۲۳ هزار سند دوران دفاع مقدس و هزار ساعت صدای بی سیم های دوران دفاع مقدس کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار