افزایش ۳۰ درصدی هزینه اینترنت خانگی صدور مجوز افزایش ۳۰ درصدی هزینه اینترنت خانگی، ادامه وعده ها در مورد رایگان بودن اینترنت شاد و منتفی شدن ارائه سیم کارت این شبکه، از جمله مهم ترین اخبار امروز در حوزه فناوری اطلاعات بود. کاربران فضای مجازی این روزها از افزایش هزینه اینترنت خانگی برخی از شرکت ها گلایه دارند. برخی […]

افزایش ۳۰ درصدی هزینه اینترنت خانگی
صدور مجوز افزایش ۳۰ درصدی هزینه اینترنت خانگی، ادامه وعده ها در مورد رایگان بودن اینترنت شاد و منتفی شدن ارائه سیم کارت این شبکه، از جمله مهم ترین اخبار امروز در حوزه فناوری اطلاعات بود.
کاربران فضای مجازی این روزها از افزایش هزینه اینترنت خانگی برخی از شرکت ها گلایه دارند. برخی نوشته اند که بعد از افزایش بسته های اینترنت، حالا گرانی به اینترنت ثابت خانگی رسیده و حتی در توئیتر به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز شکایت کرده اند.
به گزارش اقتصاددان به نقل از تجارت نیوز ، گروهی از کاربران، حذف اینترنت نامحدود را عامل افزایش هزینه های خانواده ها می دانند و برخی دیگر مدعی اند با وجود افزایش تعرفه ها، سرعت اینترنت خانگی آنها کاهش داشته است. عده ای نیز گلایه دارند که چرا بسته های رایگان اینترنت در دوران آموزش مجازی، فقط شامل اینترنت همراه شده است و آنها که بیشتر از اینترنت خانگی استفاده می کنند از آن محروم مانده اند.
گلایه ها از افزایش تعرفه های شاتل
کاربران فضای مجازی به ویژه به افزایش تعرفه های شرکت شاتل اشاره کرده اند. برای مثال کاربری ادعا کرده است: «بعد گرون شدن بسته های اینترنت موبایل، شاتل هم ۵۰٪ !!!! قیمت سرویس اشو زیاد کرده. واقعا خیلی بدبختیم که به این نت با این کیفیت آشغال ماهی ۱۰۰ت پول باید بدیم. (۸ مگ یک ماهه)»
کاربر دیگری نیز نوشته است: «تعرفه اینترنت خانگی هم گرون شد. شاتل امروز صورت حساب فرستاده. تعرفه رو از ۶۸ تومن، کرده ۱۰۲ تومن. تقریبا ۵۰ درصد کشیدن روی قیمت ها.»
در همین رابطه سایت زومیت نیز از افزایش ۳۰ درصدی تعرفه های این شرکت خبر داده است. بر اساس این گزارش، در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار