کارشناس هندبال کشورمان گفت: به نظرم تیم ملی هندبال امسال برخلاف دوره های گذشته شرایط خوبی برای کسب سهمیه جهانی داشت اما نبود مربی در ترکیب تیم ملی به هندبال ایران ضربه زد.

کیوان صادقی در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، درباره عملکرد تیم ملی هندبال کشورمان و از دست دادن سهمیه جهانی گفت: تیم ملی هندبال کشورمان امسال بهترین چهره های هندبال را در اختیار داشت و به نظرم بدون دردسر و راحت می توانست به سهمیه جهانی برسد اما متأسفانه عدم مدیریت این بازیکنان باعث شد سهمیه جهانی را از دست بدهیم. شاید در دوره های قبل رسیدن به سهمیه کار خیلی سختی بود اما امسال شرایط متفاوت بود با این حال تیم ملی هندبال از رسیدن به سهمیه جهانی ناکام ماند. البته نبود ثبات در فدراسیون هندبال و نفوذ عده ای در هندبال ایران در این چند سال شرایط را برای این رشته خیلی سخت کرد.
وی گفت: من فکر می کنم یکی از ضعف های تیم ملی هندبال به کادرفنی برمی گردد. ما بارها در جلسات کمیته فنی به سرمربی تیم ملی گفته بودیم خودش به تنهایی نمی تواند تیم را به مقصد برساند اما متأسفانه توجهی نکرد و بدون کمک و دستیار تیم را به این رقابت ها اعزام کردند. من فکر می کنم هندبال ایران از همینجا ضربه خورد وگرنه امسال برخلاف دوره های گذشته خیلی راحت تر می توانستیم سهمیه جهانی را کسب کنیم. در لحظاتی از بازی تیم ملی هندبال جلو بود اما به خاطر عدم تصمیم گیری درست، تعویض های نادرست، نمی توانستیم به خوبی ادامه بدهیم.
کارشناس هندبال با تأکید بر اینکه هندبال ایران بهترین نیروها را در اختیار دارد اما به سود تیم ملی نیست، اظهار کرد: تیم ملی هندبال بهترین چهره های ورزشی را در اختیار دارد اما در کشور خودمان به آنها بها داده نمی شود. این نیروها بهترین عملکرد را در کشورهای خارجی دارند. این مسائل همگی به مدیریت هندبال برمی گردد که سال ها بی ثبات بوده و روی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار