خیّر همه فن حریف ساروی اکنون در تولیدی اش 58 نفر کار می کنند که با توجه به شرایط سخت بیماری همه در حال تولید ماسک هستند و هر روز از صبح تا نیمه شب کار می کنند تا شاهد کمبودی در زمینه ماسک نباشیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، از زمانی که بحث شیوع ویروس کرونا مطرح شد شاهد کمبود برخی از اقلام بهداشتی ازجمله ماسک و ژل شست وشو بودیم که باز هم باز هم حس نوع دوستی گروه های جهادی و برخی از مردم که توانایی و شرایط برای کمک را دارند به آنان اجازه نداد که بی تفاوت باشند و وارد میدان شدند.
مردم نوع دوست ما همان کسانی هستند که نمی توانند نسبت به درد همنوعان خود بی تفاوت باشند و هر جا مشکلی هست هر آنچه از دست شان برمی آید برای خدمت به همنوع دریغ نمی کنند.
گزارش امروز ما در ارتباط با همان صاحبخانه خوب و خیر همه فن و حریف ساروی عباس بابایی است که در زمینه های مختلف از اشتغال گرفته تا آموزش و مسائل عمرانی و اقتصادی فعالیت دارد.
این خیر دهه هفتادی است که 28 بهار از عمرش گذشته از نزدیک با مشکلات خانواده ها آشنا است و به چشم خود دیده خیلی از خانواده ها با وجود اینکه در شرایط سختی به سر می برند اما هیچ گاه درخواست کمک نمی کنند.
این خیر کار تولیدی را با دو چرخ خیاطی امانتی شروع کرده و خیلی با جدیت کار کرده درحالی که خیلی ها می گفتند مگر با دو چرخ خیاطی آن هم امانتی می توان تولیدی راه انداخت ولی نتیجه تلاش هایش را دید.
اکنون در تولیدی این خیر 58 نفر کار می کنند که باتوجه به شرایط سخت بیماری همه در حال تولید ماسک هستند و هر روز از صبح تا بامداد کار می کنند تا شاهد کمبودی در زمینه ماسک نباشیم.
حدود چهار هفته است که سخت کار می کنند تا مردم به ویژه بیماران و همچنین پزشکاران و پرستاران که این روزها از دل و جان برای مردم خدمت می کنند با مشکل ماسک مواجه نباشند.
تاکنون بیش از 10 هزار ماسک تولید کرده و تنها 3 هزار ماسک را آن هم بخاطر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار