لیگ قهرمانان اروپا| منچستریونایتد به دنبال معجزه دوم؛ کامبک مقابل بارسلونا/ یوونتوس و گره ای به نام آژاکس

دریافت خبر : سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۷
لیگ قهرمانان اروپا| منچستریونایتد به دنبال معجزه دوم؛ کامبک مقابل بارسلونا/ یوونتوس و گره ای به نام آژاکس
بازگشت منچستریونایتد به سرزمین رویایی اش و تلاش بانوی پیر برای پایان دادن به فرار خرگوش آمستردامی، معماها و جذابیت های شب اول دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا هستند.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم ، دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب (سه شنبه) در حالی با 2 بازی در ورزشگاه های نوکمپ و جی آره نا آغاز می شود که ظاهرا 2 میزبان برای جشن صعود کار چندان دشواری ندارند.
بارسلونا – منچستریونایتد؛ بازگشت «اوله»، رمز بقای شیاطین سرخ؟
منچستریونایتد برای جبران شکست خانگی دور رفت دل به تدابیر مردی بسته که 20 سال قبل در ورزشگاه محل برگزاری این بازی (نوکمپ) بزرگترین لحظه تاریخ شیاطین سرخ را رقم زد و با زدن دومین گل منچستریونایتد در وقت های تلف شده نیمه دوم بازی فینال فصل 1999-1998 لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن در نوکمپ، بانی سه گانه تیم رویایی فرگوسن شد. از آن دوران 20 سال گذشته و اولگنار سولسشایر در هیبت سرمربی باید کاری سخت انجام دهد؛ برتری در نوکمپ. بارسلونا ابتدای هفته در لیگ با تیمی جوان به میدان رفت و با تساوی بدون گل مقابل اوئسکا به اتلتیکومادرید اجازه داد اختلافش را با صدرنشین یک رقمی کند. در سوی مقابل منچستریونایتد با 2 پنالتی پوگبا در خانه وستهام را برد و به کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا امیدوار ماند.
غایب بازی
 تنها غایب بازی لوک شاو از منچستریونایتد نام دارد که به خاطر دریافت کارت زرد در بازی رفت، جدال نوکمپ را از دست خواهد داد، اگرچه گفته می شود نفراتی همچون والنسیا هم ممکن است به بازی نرسند.
رویارویی های قبلی
در 12 بازی رویارویی قبلی، بارسلونا 5 و منچستریونایتد 3 بار پیروز شده ‍اند و 4 بازی هم با تساوی خاتمه یافته است.
نکات کلیدی
* از فصل 12-2011 لیونل مسی نتوانسته در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان گلزنی کند.
* در تاریخ ...

[ مشاهده متن کامل لیگ قهرمانان اروپا| منچستریونایتد به دنبال معجزه دوم؛ کامبک مقابل بارسلونا/ یوونتوس و گره ای به نام آژاکس خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم