آقای روحانی می داند که مذاکره با آمریکا ناممکن است و از سوی دیگر فاجعه برجام و پیامدهای خسارت بار آن به وضوح نشان داده است که آمریکا اهل مذاکره نیست و مذاکره را برای تحمیل خواسته های غیرقانونی و سلطه جویانه خود می خواهد.

خبرگزاری فارس: حسین شریعتمداری، مدیرمسؤول روزنامه کیهان در یادداشتی نوشت: اظهارات اخیر جناب آقای روحانی درباره واقعیت صلح امام حسن علیه السلام دور از انتظار بوده و تعجب آور است که جناب ایشان به عنوان یک شخصیت روحانی از واقعیت آن ماجرا بی اطلاع هستند. در گزارش اصلی کیهان پنج شنبه (۲۴ مهر ۹۹) به این موضوع پرداخته ایم و پس از آن، طی چند روز اخیر نیز برخی از صاحب نظران با ارائه مستندات تاریخی نظر جناب رئیس جمهور را نقد کرده و خلاف واقع دانسته اند. نگاه وجیزه پیش روی اما، از زاویه ای دیگر است. بخوانید!
۱- دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اگرچه به دروغگویی و لاف های گزاف شهرت دارد، تا آنجا که روزنامه واشنگتن پست در بررسی اظهارات وی و مقایسه آن با واقعیات اعلام کرده بود، وی به طور متوسط هفته ای ۱۱ دروغ تحویل مردم آمریکا می دهد ولی هر بار که ترامپ سخن دروغی بر زبان می آورد و یا لاف گزافی می زند، رقبای سیاسی او در آمریکا علیه اظهاراتش موضع می گیرند و غیرواقعی بودن اظهاراتش را برملا می کنند. اما، مدتی است که ترامپ به بهانه های مختلف ادعا می کند که ایران منتظر نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ست! و در صورت انتخاب مجدد او، حداکثر ظرف ۲ ماه برای مذاکره با آمریکا پیشقدم می شود! تاکنون این اظهارات گاه و بیگاه ترامپ با مخالفت جدی رقبای سیاسی و یا رسانه ها رو به رو نشده است. چرا؟!
۲- کمترین تردیدی در میان نیست که ادعای ترامپ یک بلوف سیاسی است که برای او مصرف انتخاباتی دارد. ترامپ انتظار داشت که بعد از خروج از برجام، جمهوری اسلامی ایران به خواسته های موشکی و منطقه ای آمریکا تن بدهد! و این آرزو را بارها به بهانه های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار