تیم استقلال در سال 98 با تغییرات و تحولات زیادی همراه بود و بعد از کش و قوس های زیاد فرهاد مجیدی سکان هدایت آبی پوشان را برعهده گرفت.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم فوتبال استقلال یکی از از سال های پر فراز و نشیب خود را در سال 98 پشت سر گذاشت. بعد از اینکه شفر در سال ۹۷ موفق شد جام حذفی را برای آبی های پایتخت به دست بیاورد برای لیگ هجدهم نیز به او اطمینان شد. ولی در سال 98 ورق برای مرد آلمانی برگشت و این تیم چندین تغییر و تحول را به خود دید.
*رفتن شفر
مرد آلمانی علیرغم ثبات نتیجه گیری در مهمترین بازی ها نتوانست دین خود به استقلال را ادا کند و آبی ها سه هفته مانده به پایان لیگ مقابل شهر خودرو در مشهد بازی را با نتیجه یک بر صفر واگذار کردند. بازی که بی تردید اگر استقلال آن را برنده می شد هم اکنون رقیب سنتی موفق به قهرمانی نشده بود. در هفته ای که همه برای استقلال بازی کردند آنها برای خودشان بازی نکردند. این جمله فتحی، مدیرعامل سابق آبی های پایتخت بود، زمانی که در خروج باشگاه را به شفر نشان داد. حالا استقلال مانده بود و سه بازی در لیگ برتر و البته دو دیدار در لیگ قهرمانان آسیا و فرهاد مجیدی یکی از برترین بازیکنان تاریخ فوتبال باشگاه پرهوادار استقلال و دستیار شفر به شمار می رفت. او به صورت موقت هدایت تیم سابق خود را برعهده گرفت. مجیدی در همان یکی دو بازی نخست نشان داد به نظم و دیسیپلین بسیار اعتقاد دارد، او حتی بازیکنان عراقی خود را به این دلیل که نسبت به نیمکت نشینی اعتراض داشت از تیم کنار گذاشت. فرهاد عملکرد نسبتاً خوبی در لیگ برتر داشت و توانست بعد از برانکو استقلال را به مکان دوم جدول برساند و استقلال در پایان لیگ هجدهم در مکان دوم جدول قرار گرفت و نایب قهرمان لیگ برترشد. اما همانگونه که مجیدی از قبل اعلام کرده بود تنها برای ۴ بازی روی نیمکت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار