لینک دانلود و خرید فیلم خوب، بد، جلف ۲ ساخته پیمان قاسم خانی منتشر شد. این فیلم محصول سال ۹۸ و برای اولین بار در جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد.

به گزارش ایمنا ، فیلم خوب، بد، جلف ۲ ادامه ماجرای قسمت اول را دنبال می کند و این بار با نام ارتش سری منتشر شده است.
معرفی فیلم خوب، بد، جلف ۲
فیلم خوب، بد، جلف ۲ (ارتش سری) فیلمی به کارگردانی و نویسندگی پیمان قاسم خانی و تهیه کنندگی محسن چگینی محصول سال ۹۸ ایران است. این فیلم در ژانر کمدی و اکشن است.
خلاصه داستان فیلم خوب، بد، جلف ۲
این فیلم هکری (ریحانه پارسا) را نشان می دهد که در حال دزدیدن پول های حساب بانکی افراد مختلف است و توسط یکی از آنها دزدیده می شود. فیلم خوب، بد، جلف ۲ داستان گروهی ضد انقلابی به ریاست دکتر مدنی (فرهاد آئیش) را روایت می کند که زیر نظر دونالد ترامپ مأموریتی به فربد (حامد کمیلی) در ایران می دهند. این فیلم در مورد مقاومت ایران در جنگ جهانی دوم است. فربد و دکتر مدنی سعی در انجام عملیات دارند اما پژمان و سام تقریباً همه چی را به هم می ریزند. در این بین نماینده سازمان ارشاد به صحنه فیلم برداری می آید و به دست اندرکاران این مژده را می دهد که چون داستان فیلم مربوط به مقاومت ملت ایران است فیلم باید به جشنواره فجر برسد . از نکات جالب توجه این است که پژمان جمشیدی و سام درخشانی با نام و نام خانوادگی خود در این فیلم جلوی دوربین رفته اند. این فیلم پایان مشخصی ندارد و ادامه ماجرا را می توانید در خوب، بد، جلف ۳ با موضوع رادیو اکتیو دنبال کنید.
بازیگران فیلم خوب، بد، جلف ۲
در این فیلم سام درخشانی باز هم زوج هنری پژمان جمشیدی است. حامد کمیلی، گوهر خیراندیش، ریحانه پارسا، فرهاد آئیش، ستاره پسیانی، مارال فرجاد، علی اوجی، الهام شعبانی و شکیب شجره از دیگر بازیگران این فیلم کمدی هستند.
خوب، ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار