وقت نیوز - فرماندار شهرستان خداآفرین واقع در شمال آذربایجان شرقی اعلام کرد : امروز چهارشنبه 10 گلوله جنگی دیگر مناقشه قره باغ به محدوده روستاهای این شهرستان اصابت کرده است .

به گزارش وقت نیوز ، علی امیری راد به رسانه های محلی گزارش داد: این گلوله ها به اطراف روستاهای همجوار و بخش منجوان در منتهی الیه شهرستان خداآفرین و در امتداد این سوی رودخانه ارس برخورد کرده است .
وی گفته است : اصابت این گلوله ها در نزدیکی روستای اوزان منجر به شکسته شدن شیشه برخی از واحدهای روستایی شده و در سایر روستاها اویدوز و پسیان خسارت جانی و مالی نداشته است.
شهرستان مرزی خداآفرین در ۲۱۰ کیلومتری شمال شرق تبریز در حاشیه رودخانه ارس و در ضلع جنوبی جبهه جنگ قره باغ بین ارتش های جمهوری آذربایجان و ارمنستان واقع شده است.
از اغاز دور جدید درگیری میان نیروهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان تا کنون ده ها گلوله جنگی ، راکت ، موشک به اراضی خاک کشورمان در محدوده خداآفرین و ورزقان اصابت کرده و چند فروند پهباد هم فرود آمده است .
وزارت امور خارجه کشورمان ضمن اعتراض رسمی نسبت به ادامه تعرضات ناشی از این جنگ به هر دو کشور ارمنستان و جمهوری آذربایجان هشدار داده و خواستار توقف این تعرضات شده است .
586

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار