دستگاه ضد عفونی کننده ماسک با ابتکار جالب دانشجویان بسیجی دانشگاه های البرز با هزینه ای غیر قابل مقایسه با نمونه های بیمارستانی آن ساخته شد و مورد استفاده قرار می گیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج، ویروس کرونا مهمان ناخوانده ای است که حدود دو ماه است که دنیا را درگیر خود کرده است و کشورهای مختلف هرکدام با توجه ظرفیت های خود سعی در غلبه بر این ویروس را دارند.
با توجه به گستردگی درگیری کادر درمان و مجموعه مدیریت دولتی نیروهای مردمی و جهادی از همان روزهای نخستین شیوع این ویروس در صحنه آمدند و با ضدعفونی کردن معابر، خرید منزل برای افراد سالخورده و مستعد بیماری، کمک به کادر درمان بیمارستان ها و تولید ماسک و لباس کادر درمان جهاد را در سنگر درمان ادامه دادند.
حضور نسل جوان در وسط میدان مبارزه با کرونا باز هم قابلیت های نسل چهارم و پنجم انقلاب را به رخ می کشد. مدافعان حرم، داوطلبان کمک به سیل زده ها و زلزله زده ها، داوطلبان ضدعفونی کردن معابر و مراکز پر خطر از نظر شیوع ویروس کرونا و غالب کادر درمانی کشور همگی جوانان زیر 30 سال هستند و این نشان می دهد خط اصیل انقلاب با جوانان مومن، جهادی و معتقد ادامه دارد.
بسیج دانشجویی به عنوان یکی از مجموعه های پویا و با نشاط انقلابی همواره محور حرکت های اجتماعی جهادی بوده است و در صحنه های مختلف ظرفیت بالای خود را نشان داده است.
بهنام نظری معاونت عملیات جهادی بسیج دانشجویی استان البرز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرج گفت: از چند ماه گذشته بسیج دانشجویی استان البرز در نظر داشت تا در ایام تعطیلات عید برای عملیات عمرانی و محرومیت زدایی در مناطق محروم حضور پیدا کند اما موضوع کرونا باعث شد تا تمام توان و تمرکز بچه های دانشجو معطوف بر تامین نیازهای مردم در حوزه پیشگیری از ویروس کرونا باشد.
این فعال دانشجویی می گوید: طی جلسه بسیار خوبی که با که با دانشگاه علوم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار