آمار کرونا ایران ۵ بهمن؛ ۸۹ فوتی و ۵۹۴۵ ابتلای جدید

لوگوی ایمنا ایمنا . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۱۷
سخنگوی وزارت بهداشت آخرین آمار ابتلاء، بهبودیافته و جان باختگان ناشی از بیماری کرونا ویروس در کشور را تا تاریخ ۵ بهمن ماه ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، سیما سادات لاری در نشست خبری خود که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد، درباره آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ یکشنبه ۵ بهمن ماه_ اظهار کرد: در این بازه زمانی بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش های کرونا در کشور ۵ هزار و ۹۴۵ نفر مبتلای جدید شناسایی شده است که با احتساب این تعداد مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به یک میلیون و ۳۷۲ هزار و ۹۷۷ نفر رسیده است.
وی افزود: از تعداد بیماران بستری در بیمارستان های کشور تاکنون یک میلیون و ۱۶۴ هزار و ۷۹۴ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.
سخنگوی وزارت بهداشت شمار جان باختگان بیماری کرونا طی ۲۴ ساعت اخیر در کشور را ۸۹ نفر اعلام کرد و گفت: با احتساب این آمار از ابتدا تا کنون ۵۷ هزار و ۳۸۳ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته اند.
لاری تصریح کرد: از شمار مبتلایان شناسایی شده، ۴۳۷ نفر بستری های بیمارستان بشمار می روند و ۴ هزار و ۹۰ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار