رنگ هایی مانند قرمز، زرد و نارنجی محیط خانه را گرم تر نشان می دهند. اگر می خواهید شیوه درست استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون منزل را بدانید، این مطلب را بخوانید.
رنگ های گرم به آن بخشی از گردونه رنگ اطلاق می شود که متشکل از طیف های قرمز، زرد، نارنجی و ترکیبات مختلف این رنگ هاست. این رنگ ها به خانه شما گرما می بخشند. رنگ های گرم هر قدر پر رنگ تر باشند، شدت گرما بخشی آن ها بیشتر خواهد بود. در این مطلب مجله دلتا می خواهیم نکاتی مهم درباره استفاده از رنگ های گرم در دکوراسیون را با شما در میان بگذاریم. با ما همراه باشید.
گرمای طبیعت در خانه شما
رنگ های گرم در دکوراسیون تداعی گر نور خورشید، شن، آتش و حرارت هستند. این رنگ ها به دلیل ویژگی های خاصی که به محیط می افزایند، برای ایجاد جذابیت و انرژی در فضا های بی روح و همچنین ایجاد تعادل در ترکیب با رنگ های خنثی بسیار مناسبند. رنگ های گرم در یک فضا اغلب نزدیک تر به نظر می آیند؛ به همین دلیل است که این رنگ ها اتاق های بزرگ را دنج تر و صمیمانه تر می کنند و در اتاق های شمالی یا تاریک باعث روشنایی و گرمای بیشتر می شوند.
نکته: با توجه به انرژی بخش بودن رنگ های گرم، بعضی از افراد مایل نیستند از یک رنگ گرم و برجسته به عنوان رنگ غالب در اتاق خواب یا هر نقطه دیگری از خانه که در آن به دنبال آرامش هستند، استفاده کنند.
رنگ های گرم در دکوراسیون سنتی
رنگ های گرم اغلب با سبک های قدیمی و سنتی در طراحی دکوراسیون، ترکیبی مناسب ایجاد می کنند. اگر این سبک ها را می پسندید، از طیف های گرم به عنوان رنگ غالب در فضا استفاده کنید.
در صورتی که بیشتر ترکیب رنگ شما از رنگ های گرم تشکیل شده، با ...

سرخط اخبار