وزیر بهداشت با بیان اینکه از تخصیص دو و نیم میلیارد دلار مصوب دارو و تجهیزات پزشکی تا کنون ۹۰۰ میلیون دلار هم نگرفته ایم، در عین حال گفت: با خودم عهد بسته ام که در این ایام، کمتر گله کنم و بیشتر کار و صبوری کنم تا مبادا باعث رنجش خاطر مردم و رهبر معظم انقلاب شوم.

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با بیان اینکه از تخصیص دو و نیم میلیارد دلار مصوب دارو و تجهیزات پزشکی تا کنون ۹۰۰ میلیون دلار هم نگرفته ایم، در عین حال گفت: با خودم عهد بسته ام که در این ایام، کمتر گله کنم و بیشتر کار و صبوری کنم تا مبادا باعث رنجش خاطر مردم و رهبر معظم انقلاب شوم.
 بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، دکتر سعید نمکی در نشست هیات اندیشه ورز سازمان بسیج جامعه پزشکی که در مجتمع فرهنگی ولیعصر(عج) تهران برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت هفته بزرگداشت دفاع مقدس، اظهار داشت: چهلمین سالگرد این حرکت بزرگ عرفانی را به همه رزمندگان و ملت ایران تبریک می گویم و به همه شهدای دفاع از حریم و حرم و سلامت سرزمین مان درود می فرستم.
وی خاطرنشان کرد: در روزهای اول مسئولیتم در وزارت بهداشت به این نتیجه رسیدم که در سازمان غذا و دارو عده ای خودشان را به بسیج و بسیج جامعه پزشکی گره زده بوده اند اما متاسفانه یکی از نقاط آسیب پذیری دستگاه ها و سازمان هایی مانند بسیج این است که اجازه دهند دامنشان به افراد بی لیاقت و یا خدای ناکرده کسانی که لیاقت پوشیدن این ردا را ندارند، آلوده شود. اولین نیازمندی بسیجی شدن، پاکیزگی است و نمی شود هر کسی را زیر بیرقی برد که جایگاه پاکیزگان و صدیقان تاریخ یک مملکت و نظام است. برای اداره سازمان غذا و دارو که محلی از مفسده اصلی در وزارت بهداشت بود لذا فردی را مناسب تر از دکتر شانه ساز با سابقه ای از پاکیزگی و پاک طینتی نیافتم.
کشور به انسان های عاشق و از جان گذشته نیاز دارد
وزیر بهداشت یادآور شد: وقتی دکتر شانه ساز را انتخاب کردم، برخی گفتند که نمی شود رییس سازمان غذا و دارو غیرهیات علمی باشد که گفتم چرا ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار