تراکتور با گل بازیکنی میزبان خود را شکست داد که حضورش در این تیم حرف و حدیث های زیادی به همراه داشت.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
تراکتور پس از یک شکست و دو مساوی در سه هفته ابتدایی لیگ بیستم نیاز مبرمی به کسب پیروزی در هفته چهارم مقابل مس رفسنجان داشت و شاگردان علیرضا منصوریان با وجود اینکه زیر بار فشار حملات سنگین مس بودند، در نهایت توانستند برخلاف روند مسابقه در نیمه دوم، گل برتری را توسط یک بازیکن تعویضی بزنند.محمد عباس زاده، در شبی که مس رفسنجان بارها تا آستانه باز کردنتراکتورپیش رفت، در دقیقه ۸۶ با موقعیت شناسی مناسب، روی یک موقعیت نصف و نیمه، دروازه حریف را باز کرد تا گلی سه امتیازی را برای تیمش در خانه حریف به ثمر برساند.
گل عباس زاده از چند وجه برای تراکتوری ها ارزشمند بود. آنها با این گل به اولین پیروزی فصل خود بعد از سه هفته ناکامی در کسب برد، دست یافتند. ضمن اینکه آنها در شرایطی به این گل رسیدند که موقعیت گل زیادی نداشتند و این مس بود که چندین بار تا آستانه رسیدن به گل پیش رفت.
عباس زاده با این گل می تواند فصلی جدید را برای خود در فوتبال آذربایجان رقم بزند. او که یک بار با درخشش در نساجی به قهرمان هواداران این تیم تبدیل شد، در مقطعی که تراکتوری ها به شدت از نداشتن یک مهاجم ششدانگ در رنج هستند، می تواند با حفظ این روند، به ستاره ای جدید در تاریخ تراکتور تبدیل شود.
خوش قدم بودن عباس زاده برای تراکتور در دیدار با مس رفسنجان را می توان به حضور طلایی ابراهیم تهامی در دیدار خاطره انگیز ایران و استرالیا تشبیه کرد.
تهامی در دقیقه ۷۰ بازی ایران و استرالیا و زمانی که ملی پوشان با ۲ گل عقب بودند، وارد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار