استاندار تهران با اشاره به کاهش میزان استفاده از ناوگان حمل ونقل عمومی از محدودسازی فعالیت مترو و ناوگان حمل ونقل عمومی خبر داد.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، انوشیروان محسنی بندپی بعد از جلسه ویدئوکنفرانسی ستاد ملی مقابله با کرونا در مورد تعطیلی مترو و ناوگان حمل ونقل عمومی اظهار کرد: در مورد تعطیلی مترو و ناوگان حمل ونقل عمومی، گزارشی در ستاد ملی مبنی بر کاهش حجم فعالیت و میزان تردد در ناوگان حمل ونقل عمومی و مترو مطرح شد.
وی ادامه داد: طبق این گزارش روز پنجشنبه 180 هزار نفر در تهران از طریق مترو و حمل ونقل عمومی جابه جا شدند و روز جمعه این تعداد به 80 هزار نفر رسیده و با توجه به نیاز برخی از دستگاه های خدماتی و ضروری، کادر درمانی و بیمارستان ها، اورژانس و فعالیت 30 درصد کارکنان دستگاه های اداری، پیشنهاد توقف کامل فعالیت مترو و ناوگان حمل ونقل عمومی مورد تأیید ستاد ملی کرونا واقع نشد.
استاندار تهران تأکید کرد: مقرر شد با توجه به نیاز به حمل ونقل عمومی، فعالیت ناوگان حمل ونقل عمومی و مترو با مدیریت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران، محدودسازی و با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری لازم اقدامات به پیش رود.
محسنی بندپی در مورد توقف تب سنجی در مبادی ورودی و خروجی افزود: در مورد تب سنجی طبق بند 4 مصوبه پنجم فروردین 99 با توجه به مشارکت فعال مردم در طرح بسیج ملی و اعلام آمادگی مخابرات برای برقراری تماس با مسافران جهت غربالگری، استمرار تب سنجی ضروری تشخیص داده نشد البته در استان تهران تا غروب پنجشنبه این کار استمرار داشت.
وی همچنین خاطرنشان کرد: روز گذشته برخی از صنوف غیرضروری که فعالیت آنها باید تعطیل می شد، فعالیت داشتند که با همکاری تعزیرات، صنوف و فرمانداری نسبت به توقف فعالیت های آنها اقدام شد و برخی صنوف که بعضاً تذکر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری