معاون استانداری یزد: به ۵۰۰ مهریزی‌ مسکن ملی تحویل می شود

لوگوی ایرنا ایرنا . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۶
یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت: عملیات اجرایی ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی در چارچوب طرح ملی مسکن در شهرستان مهریز آغاز شد که طبق مقررات به متقاضیان دارای شرایط لازم واگذار می شود.

به گزارش ایرنا، محسن صادقیان پنجشنبه شب در نشست بررسی طرح اقدام ملی مسکن در مهریز افزود: تمامی فعالیت ها برای ساخت این واحدها با هماهنگی و همکاری بخش های مختلف با پیگیری مسوولان شهرستان در حال انجام است .
وی با اشاره به اینکه در این ارتباط هماهنگی خوبی بین دستگاه های مرتبط در منطقه وجود دارد به افزایش سهمیه اشاره کرد و یادآور شد: در صورت همکاری و ایجاد زیرساخت مناسب برای تحقق اهداف و پاسخ به نیاز تمامی متقاضیان پیگیری و اقدام می شود.
همچنین فرماندار مهریز گفت: در این شهرستان یک هزار و ۲۶۵ نفر برای خانه دار شدن در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کردند که از این تعداد ۹۰۰ نفر واجد شرایط هستند و کار پایش آنها طبق مقررات در منطقه با همکاری سایر مجموعه ها ادامه دارد.
رضا زارع زاده مهریزی افزود: هرچند عملیات اجرایی ساخت واحدها آغاز شده است، اما برای افزایش سهمیه باید زیرساخت های لازم فراهم شود که در این خصوص به همکاری بخش های مختلف نیاز است و هدف دولت تقویت طرح و پاسخگویی به نیاز و مطالبات عموم شهروندان در این ارتباط است .       
در طرح اقدام ملی مسکن تاکنون ۲۲ هزار نفر از  اقشار مختلف مردم و جوانان استان ثبت نام کرده اند که حدود ۱۳ هزار نفر واجد شرایط شدند.
همچنین برای هشت هزار و ۵۰۰ نفر زمین تامین شد و این روند بر اساس اهداف دولت  تدبیر و امید با جدیت در یزد و دیگر شهرستان های استان ادامه دارد.
مهریز با ۵۵ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی و افراد تحت تکفل باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از  اول فروردین ماه ۸۴ به بعد باشند و پس از انقلاب از امکانات نهادهای عمومی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار