قائم مقام و جمعی از امدادگران کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت هفته دفاع مقدس، با حضور در گلزار شهدای یاسوج، با شهدای والامقام تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ قائم مقام و جمعی از امدادگران کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور در گلزار شهدای یاسوج، با شهدای والامقام تجدید پیمان کردند.
علی اصغر قلی پور، قائم مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام، گفت: هفته دفاع مقدس فرصت ارزشمندی برای تجدید پیمان با شهدا و امام شهداست که هدفمندتر از همیشه در مسیر آنان گام برداریم و خدمتگزار مردم باشیم.
وی تصریح کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی باید در انجام رسالت های خود به خصوص خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکنیم و در رفع مشکلات و مسائل مردم و به ویژه نیازمندان تلاش کنیم.
قلی پور با اشاره به اینکه مهم ترین وظیفه ما پاسداری از خون شهیدان است، گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم و به دشمنان قسم خورده ایران اسلامی نشان بدهیم که توطئه های آنان با همدلی ما بی اثر خواهد شد.
وی با اشاره به اقدامات کمیته امداد در زمینه کمک به نیازمندان، خاطرنشان کرد: همه ما امدادگران کمیته امداد برای عبور از محرومیت و رسیدن به توسعه در استان تلاش کرده و با برادری و همدلی برای رفع مشکلات مردم و به خصوص قشر نیازمند جامعه در این شرایط اقتصادی گام برمی داریم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار