رئیس روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ایلام گفت: بیش از 224 اکیپ راهداری به صورت شبانه روزی در محورهای سرد و برفگیر استان مشغول نمک پاشی، برف روبی و بازگشایی محورهای مواصلاتی ایلام هستند.

محمد حسنی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری موج ایلام افزود: گردنه قلاجه، تونل آزادی، محور ایلام –حمیل، محور بدره –ایلام ، محور دره شهر –آبدانان (کبیرکوه) ، محور ایلام –ملکشاهی –زرین آباد از محورهای برفگیر استان ایلام هستند که راهداران به صورت 24 ساعته مستقر هستند  که در صورت بارش ضمن برف روبی، به مسافران در جاده های استان نیز کمک می کنند.
وی با اشاره به اینکه راهداران استان در 7 راهدارخانه ثابت و 13 راهدارخانه سیار مشغول خدمات دهی به مسافران، بازگشایی جاده ها و غیره هستند، اظهار داشت: راهداران ایلام در بازگشایی محورهای مواصلاتی و نمک پاشی و کمک به مسافران تلاش قابل توجهی می کنند به نحوی که در سالهای گذشته رضایت نسبی مردم را بدست آوردند.
رئیس روابط عمومی  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از رانندگان و مسافرانی که در محورهای کوهستانی تردد می کنند، خواست: در صورت تردد در محور های کوهستانی  وسایل گرمایشی ، زنچیر چرخ همراه داشته باشند و قبل از حرکت اطلاعات وضعیت راهها را از سامانه 141 اخذ کنند و به هشدارهای پلیس راه و راهداران توجه کنند.
محورهای مواصلاتی ایلام به سبب بارش برف و باران لغزنده است/ رانندگان مراقب باشند
رئیس پلیس راه استان ایلام با بیان اینکه هم اکنون شاهد ریزش باران در محورهای مواصلاتی و ریزش برف در مناطق کوهستانی هستیم، گفت:  رانندگان برای رانندگی در این شرایط مراقب باشند.
سرهنگ  رضا همتی زاده خاطر نشان کرد:بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی  استان از بعداز ظهر امروز چهارشنبه سامانه بارشی جدید وارد استان شده و احتمال آبگرفتگی و سیلاب در معابر وجود دارد .
وی اظهار داشت: هنگامی که در هوای بارانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار