واکنش

پاسخ رییس بیمارستان؛ آیا میناوند درگذشته؟

لوگوی تابناک تابناک . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۴:۵۱
متاسفانه ایشان خیلی دیر به مراکز درمانی مراجعه کرده اند و زمانی که مراجعه کردند درگیری ریه ایشان بیش از ۸۰ درصد بود و از طرف دیگر طوفان التهابی شدیدی در بدنشان به راه افتاد

رئیس بخش ICU بیمارستان لاله تهران با بیان اینکه وضعیت مهرداد میناوند بسیار وخیم است از مردم خواست برای سلامتی این بازیکن اسبق تیم ملی دعا کنند.
به گزارش تابناک ورزشی، دکتر امیرحسین لطفی رئیس بخش ICU بیمارستان لاله تهران درباره آخرین وضعیت مهرداد میناوند، اظهار کرد: همه مردم ایران ارزشمند و سرمایه های ملی کشور محسوب می شوند و بنابراین اقدامات درمانی برای همه به یک شکل انجام می شود. آقای میناوند هم به سبب بیماری کرونا و طوفان التهابی که در بدنشان ایجاد شده، بیماریشان وخیم است و درگیری ریه زیادی دارند.
وی به ایسنا گفت: همه اقدامات پیشرفته درمانی طبق پروتکل های استاندارد وزارت بهداشت برای ایشان درحال انجام است اما طبیعتا به خاطر شدت بیماری ریوی که دارند وضعیت خوبی متاسفانه ندارند و درگیری ریه زیاد است. از نظر طبقه بندی وضعیت شان بسیار وخیم محسوب می شود.
دکتر لطفی در ادامه اضافه کرد: متاسفانه ایشان خیلی دیر به مراکز درمانی مراجعه کرده اند و زمانی که مراجعه کردند درگیری ریه ایشان بیش از ۸۰ درصد بود و از طرف دیگر طوفان التهابی شدیدی در بدنشان به راه افتاده بود. لذا درمان ها سخت جواب می دهند و به همین خاطر درمانشان را وخیم و شاید بسیار وخیم کرده است. درمان ها درحال انجام است و به خاطر اینکه سطح اکسیژن بدنشان پایین است، ما با داروهای بیهوشی، او را بیهوش کرده ایم تا اکسیژن رسانی خون را بهتر انجام بدهیم و بتوانیم وضعیت شان را کمی کنترل کنیم. مثل همه بیماران از خدا می خواهیم که کمک کند تا درمان هایی که برای همه از جمله ایشان انجام می شود، موثر و مفید باشد.
او با رد شایعه فوت مهرداد میناوند که در شبکه های اجتماعی مطرح شده گفت: ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار