فراخوان مسابقه «لیگ لاغری» به تهیه کنندگی مهدی محمدی و طراحی شهرام مصباح که قرار است حوالی خردادماه از شبکه دو سیما روانه آنتن شود، اعلام شد.
به گزارش ایلنا، «لیگ لاغری» مسابقه ایست که بین دو گروه ۶ نفره از افرادی با (BMI) شاخص توده بدنی بالای ۴۰ برگزار می شود. این افراد طی فراخوان مسابقه به آدرس http://ll.tv۲.ir ثبت نام کرده و بر اساس شاخص های گوناگون از طریق مصاحبه و آزمون های روانشناسی و تیپ شناسی انتخاب می شوند.
بر این اساس هر گروه شامل یک تیم کارشناسی متشکل از کارشناسان تغذیه، مربی ورزش و روانشناس خواهد بود. در طول برنامه افراد حذف شده (بر اساس عملکرد تیمی و انفرادی) به گروه سوم منتقل شده و شانس مجدد خود را با تلاش بیشتر حفظ می کنند. روند مسابقه کاهش وزن علاوه بر رقابت این دو گروه – که بر اساس پارامترهای مختلف ارزیابی می شود- شامل قسمت های متنوعی خواهد بود.
در بخش گفتگوی کارشناسی به یک سوال عام از دید کارشناسی پاسخ داده خواهد شد. ایران سالم عنوان یکی دیگر از بخش های این برنامه است که روند رقابت مناطق مختلف کشور در پویش «دو میلیون کیلو» در آن بررسی می شود.
همچنین در بخش گفتگو با افراد برگزیده نیز یک فرد شناخته شده در استودیو حاضر شده و گفتگویی سلامت محور با مجری برنامه خواهد داشت. تفاوت اساسی این بخش با سایر برنامه های گفتگو محور این است که فرد شرکت کننده قبل از حضور در استودیو در آزمایشات پزشکی شرکت کرده و همچنین سبک زندگی اعم از نوع فعالیت های فیزیکی و عادات غذایی ایشان بررسی دقیق شده و در استودیو نیز از طریق آنالیز بدن نسبتِ عضله به بافت چربی فرد اندازه گیریه و در یک جدول ثبت می شود. این فرد براساس نتایج موجود و ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار