رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی حداکثر دما در نقاط مختلف استان به 42 درجه خواهد رسید.

محمدرضا قاضی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به پیش بینی وضعیت آب و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف تا کمی ابری در بعد از ظهر افزایش سرعت وزش باد است.
وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 19 درجه و 42 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.
رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 50 کیلومتر بر ساعت خواهد بود. حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 41 درجه است، فردا آب و هوای استان قسمتی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید موقتی است.
قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در آن روز در برخی ساعات شاهد وزش باد نسبتا شدید در استان خواهیم بود.
وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم غربی و با حداکثر 50 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 19 درجه و 42 درجه خواهد بود.
رئیس اداره پیش بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 19 درجه و 42 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 32 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی در این شهر بودیم.
قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 19 درجه و منطقه کوه سفید با 42 درجه بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری