برخی بازیکنان حکم شناسنامه یک تیم را دارند و حضورشان با پیراهن غیر از آن تیم هم عجیب است چه برسد به اینکه آنها را با لباس تیم رقیب به عنوان بازیکن یا روی نیمکت به عنوان سرمربی قلمداد کنیم.

به گزارش مشرق ، چند روز پیش باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه رسمی اعلام کرد؛ در حال توافق با یکی از مربیان خارجی است و او به زودی به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی می شود. در روزهای اخیر و در کش و قوس انتخاب سرمربی، باشگاه ذوب آهن با چند مربی داخلی هم برای هدایت این تیم صحبت کرد که توافق نهایی حاصل نشد. یکی از این مربیان علی دایی بود که حتی خبر انتخاب او به عنوان سرمربی جدید تیم اعلام رسمی هم شد اما دایی با تشکر از باشگاه ذوب آهن اعلام کرد برنامه ای برای حضور در این تیم ندارد. دیگر گزینه داخلی که به طور جدی با او برای حضور در راس کادر فنی تیم ذوب آهن صحبت شد، محرم نویدکیا بود.این خبر را روز گذشته روزنامه صدای سپاهان اعلام کرد. محرم نویدکیا بعد از دریافت پیشنهاد از باشگاه ذوب آهن و بررسی آن با تشکر از مدیران باشگاه ذوب آهن، پاسخ منفی داد. البته این اتفاق خیلی هم دور از ذهن نبود به این خاطر که محرم سال های سال در سپاهان بازی کرده و محبوبیت خاصی نزد هواداران این تیم دارد و از همه مهم تر در سال های اخیر ذوب آهن رقیب سپاهان بوده است.
 واقعیت چه بود؟
رسانه هواداری سپاهان در حالی دلیل این موضوع را به تعصب محرم نسبت داده بود که اسطوره سپاهانی ها علاوه بر پیشنهاد ذوب آهن، پیشنهاد سپاهان را هم رد کرده است. در این خصوص شنیده می شود بعد از جدی شدن حضور قلعه نویی در تیم ملی، تابش و سایر مسئولان سپاهان به سرعت مذاکره با گزینه های بعدی و در راس آنها محرم نویدکیا را آغاز کردند، اما وی به دلایل مختلف ازجمله نداشتن رابطه ای خوب با مدیر باشگاه و از سوی دیگر بسته نشدن تیم با نظر خودش؛ از پذیرفتن این پیشنهاد صرف نظر کرده و به نزدیکانش اعلام ...

سرخط اخبار