لیورپول فوتبال ایران کدام تیم است؟

آفتاب نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۱
"پپ گواردیولا" سرمربی تیم "منچسترسیتی: پیش از بازی بزرگ لیگ برتر انگلیس اعلام کرد در حال حاضر قوی ترین تیم دنیا "لیورپول" است.

آفتاب نیوز :
این روزها همه دنیا از باز ی های زیبا یک تیم صحت می کنند" لیورپول". تیمی که تا یک دهه پیش پرافتخارترین تیم انگلیس بود، اما آخرین قهرمانی این تیم در فوتبال انگلیس در سال 1990 به دست آمده و هواداران زیر 30 سال این تیم در آخرین قهرمانی این تیم در انگلیس هنوز به دنبال نیامده بودند.
این تیم در 29 سال اخیر 4 بار تا آستانه قهرمانی لیگ برتر انگلیس پیش رفت، اما هر بار به علتی از قهرمانی بازماند که آخرین بار سرخوردن اسطوره این باشگاه "استیو جرالد" در بازی مقابل چلسی بود که تاوانش از دست دادن قهرمانی تیم لیورپول بود. هر چند این تیم در همین مدت2 بار قهرمانی لیگ اروپا و چند بار هم قهرمان جام حذفی و جام اتحادیه شده است، اما 29 سال است در حسرت کسب جام قهرمانی لیگ برتر انگلیس است.
اما هواداران این تیم همچنان با تمام وجود از تیم خود حمایت می کنند. حتی در زمان هدایت "روی هاجسون" که لیورپول تا رده شانزدهم جدول تنزل یافته بود، هیچ اعتراضی از عملکرد این تیم به گوش نمی رسید و آنچه در بین هواداران این تیم بود حمایت بود و حمایت.
امروز هواداران لیورپول مزد 3 دهه صبر و شکیبایی خود را می گیرند. تماشاگرانی که همیشه فریاد زدند:" تو تنها قدم نخواهی زد"
تماشاگران این تیم در این سال ها همیشه تابع سیاست باشگاه و مالکان لیورپول بودند، هیچ وقت بابت تصمیمات باشگاه بر علیه تیم و باشگاه و مدیریت شعار ندادند.
در این شهر بندری انگلیس هیچ وقت شعار حیا کن رها کن داده نشده و کسی به یاد نمی آورد که تماشاگران بخواهند خود بازیکنی را به باشگاه تحمیل کنند و یا بابت حضور بازیکنی انتقاد کرده و خواستار جدایی وی شوند.
گویا در تعریف تماشاگران لیورپول آمده ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار