اگر به تعبیر خواب های خود علاقه دارید با ما در این مطلب همراه شوید.

به گزارش شریان نیوز ،اغلب ما شب ها خواب هایی می بینم که هنگام صبح و بیداری بسیار فکرمان مشغول معنای نهفته در آن می شود تا از تعبیر آن سردربیاوریم. اگر شما هم جز این دسته از افراد هستید پیشنهاد می کنیم با بسته  تعبیر خواب  ما همراه شوید.
دیدن مار در خواب و تحلیل تفسیرگران رویا
در تعبیر خواب سنتی، مار همواره به عنوان یک خطر، تهدید یا دشمنی شناخته شده است و دیدن این حیوان در رویا، نوعی نگرانی و ترس را در شخصیت رویابین ایجاد کرده است. اما آیا دیدن این حیوان به این معناست که اتفاق بد یا یک دشمنی در راه است؟ این خواب می تواند مکرر و به اشکال مختلف دیده شود. حتی توسط انسان هایی که هیچ فردی به هیچ عنوان با آن ها دشمنی ندارد.
حیواناتی که در رویا مشاهده می کنیم، سمبل غرایز اولیه ی موجود در بشر هستند. انسان تنها موجودی است که می تواند غرایز خود را شناخته و آن ها را کنترل کند. غرایز مانند دو روی یک سکه هستند. اگر آن ها را مهار کرده و در جهت مناسب به کار ببرید، می توانند موجب منفعت شما شوند، اما اگر کنترل آن ها را از دست بدهید، برای شما خطر آفرین خواهند بود. دیدن مار در خواب نیز نماد یکی از این غرایز است. اگر دیدن این نماد برای شما نوعی احساس ترس و نگرانی را ایجاد کند یا در رویا به شما حمله کنند، به این معناست که احتمالا کنترل این دسته از غرایز را از دست داده یا از آن ها غافل شده اید.
ممکن است هم اکنون و در زندگی بیداری، به طور مکرر دچار احساساتی مانند حسادت، نفرت و خشم شده باشید و احساس کنید که قادر به کنترل احساسات خود نبوده یا اصلا نیازی به کنترل آن ها ندارید. حتی ممکن است بروز این احساسات را حق خود تلقی کنید. این رویا پیامی از ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری