پسر جوان وقتی به جرم کیف قاپی دستگیر شد در بازجویی ها ادعا کرد برای ازدواج با دختر مورد علاقه اش مجبور به سرقت شده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ «چنگیز ایدون» رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید در تشریح این خبر گفت: روز شنبه در پی تماس تلفنی شهروندان با مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر اینکه موتورسواری هنگام موبایل قاپی از خانمی توسط اهالی محل دستگیر شده است، بلافاصله گشت کلانتری ابوسعید به نشانی اعلامی اعزام و موتور سوار را به همراه شاکی به کلانتری انتقال دادند. در بررسی اولیه و استعلام پلاک موتور سیکلت سارق مشخص شد موتور سیکلت سرقتی بوده و حدود ۱۰ روز قبل در محدوده کلانتری ۱۱۵ رازی به سرقت رفته است.
متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت گفت: من حدود ۱۰ روز قبل برای خواستگاری از دختر مورد علاقه ام به تهران آمدم، چون پدر و مادرم از هم جدا شده بودند هیچ کدام رضایت به این خواستگاری ندادند و من تصمیم داشتم تنهایی به خواستگاری بروم به تهران که رسیدم هیچ پولی نداشتم بنابراین اولین فکری که به سرم زد این بود که موبایل قاپی کنم.
چون شنیده بودم گوشی گران شده و خوب می خرند. برای این کار نیاز به موتور داشتم به همین خاطر حوالی میدان راه آهن یک موتور بدون قفل و زنجیر دیدم، هرطور بود روشنش کردم و شروع به موبایل قاپی کردم و امروز گیر افتادم.
رئیس کلانتری ابوسعید ابراز داشت: در مرحله بعدی از تحقیقات پلیسی سوابق متهم استعلام و در بررسی های پلیس مشخص شد که متهم سابقه دار است و ۸ فقره سابقه کیفری دارد و پیشتر به جرم سرقت موتورسیکلت روانه زندان شده است.
سرهنگ ایدون افزود: متهم در ادامه تحقیقات پلیسی علاوه بر سرقت موتورسیکلت به ۲۵ فقره سرقت تلفن همراه اعتراف و با دستور قضایی برای تکمیل پرونده تحویل پایگاه هشتم پلیس آگاهی شد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار