آی اسپورت - تمرکز برخی افراد روی مذاکره با ویلموتس در بروکسل و ملاقات با او در استانبول، مشکوک است. پرونده ما و مرد بلژیکی در زوریخ است و عده ای اصرار دارند نگاه مردم را به سمت بلژیک و ترکیه منحرف کنند.
انحراف مالی؛ از گران خریدن و بی تدبیری تا احتمال تبانی
در این که فدراسیون فوتبال ایران نباید در مذاکره با ویلموتس در بروکسل از هول حلیم توی دیگ می افتاد و با مارک ویلموتس که قراردادش در ساحل عاج 1/4 میلیون یورو بود، قرارداد 2/2 میلیون یورویی می بست، هیچ تردیدی نیست. در بروکسل فدراسیون فوتبال یک مربی ارزان را به قیمت گران خرید و مرتکب اشتباه شد.
در این که فرستادگان فدراسیون فوتبال هم نباید در استانبول دو میلیون یورو پول بی زبان را به مارک ویلموتسی که قراردادش را فسخ کرده بود، می دادند تردیدی وجود ندارد. آنها آن جا هم بی تدبیری کردند و مرتکب اشتباه شدند چون ویلموتس تا آن زمان به اندازه یک و نیم میلیون یورو از ما طلب داشت و نباید پول اضافه می دادیم به این خیال که او بعد از بازی با عراق هم قرار است با ما کار کند اما حالا که پرونده ایران و ویلموتس به حساس ترین نقطه ممکن رسیده و قرار است در زوریخ حکم این پرونده صادر شود، بعضی ها عامدانه اصرار دارند همچنان درباره بروکسل و استانبول حرف بزنند تا ذهن ها متوجه زوریخ نشود.
در بروکسل اگر 800 هزار یورو سرمان کلاه رفته باشد، در استانبول اگر 500 هزار یورو اضافه داده باشیم، در زوریخ پای 6 میلیون یورو وسط است. درباره وکلای پرونده حرف هایی می شنویم که به شدت نگران کننده است. هم وکیل ایران و هم وکیل مرد بلژیکی هر دو در زوریخ هستند و مقر فیفا هم در زوریخ. به نظر شما اگر وکلا با هم توافق ...

عناوین مهم خبری