فرمانده کل سپاه: عصر آمریکا پایان یافته است

فرارو سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۰
سرلشکر سلامی گفت: خود آمریکایی ها در توصیف بزرگترین ضعف شان می گویند که بزرگترین ضعف آمریکا فقدان یک رهبری روحانی است؛ شخصیتی که امروز در آمریکا رهبری می کند شخصیتی مانند ترامپ است و هویت موجود ملت آمریکا را بر باد می دهد، چون هیچ یک از پارامتر های یک انسان متعادل را ندارد و چنین حکومتی فاقد تدبیر و روح و عقل سیاسی است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه دشمنان ما سست و خسته شده اند و از درون در حال پوک شدن هستند و دیگر عصر آمریکا پایان یافته است، اظهار کرد: ایستادگی ما بر اساس منطق است؛ پشت سر منطق مذاکره، جنگ و تخلیه شدن از قدرت و تسلیم نهفته است. ما به پیروزی نزدیک هستیم و تنها راه حل ما مقاومت است که بر مصلحت ملی و انقلابی ما منطبق است.
به گزارش ایسنا، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر سه شنبه در مراسم آئین ملی گرامیداشت استاد تراز انقلاب اسلامی طی سخنانی با اشاره به شخصیت ارزنده شهید چمران اظهار کرد: بذر های جهادی که شهید چمران در دل کودکان لبنان کاشت بعد ها به شجره طیبه حزب الله منجر شد که امروز شاخسار این درخت تناور در شرق مدیترانه می درخشد.
وی بابیان اینکه امروز جغرافیای ذهن ها به جای جغرافیای سرزمین ها نشان دهنده بزرگی یک ملت است، تصریح کرد: امروز مساحت ذهنی و میدان تأثیر یک اندیشه است که درجه بزرگی یک ملت را معرفی می کند؛ ملت ها برای رشید شدن و رسیدن به رشد یافتگی به منابع هویت پایدار نیاز دارند.
فرمانده سپاه با تاکید بر اینکه هیچ چیز به عنوان منابع پایدار هویت نمی تواند به عنوان منابع قدرت معرفی شود، خاطر نشان کرد: پیش از انقلاب ملت ما بدون یک شناسنامه هویتی قدرتمند و کاملاً وابسته بود، زیرا آن روز ها منابع تولید این هویت اجازه و امکان انجام رسالت خود را نمی یافت، اما همین که ولایت بر این سرزمین حاکم شد منابع تولید قدرت ما بی اندازه شد و ما قدرت گرفتیم.
سرلشکر سلامی گفت: خود آمریکایی ها در توصیف بزرگترین ضعف شان می گویند که بزرگترین ضعف آمریکا فقدان یک رهبری روحانی است؛ شخصیتی ...

سرخط اخبار