مهاباد- ایرنا- ۲ کشته و یک زخمی بر اثر تصادف در محور مهاباد - میاندوآب، دستگیری جیب بران حرفه ای و سابقه دار در شاهین دژ و همچنین کشف و ضبط محموله قرص غیرمجاز در محور مهاباد - سردشت از مهم ترین خبرهای کوتاه جنوب آذربایجان غربی است.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بامداد امروز با دریافت گزارش تصادف در محور مهاباد - میاندوآب در نزدیکی سه راهی ترشکان از طریق شماره ۱۲۵ بلافاصله ماموران آتش نشانی این شهرستان به محل حادثه اعزام شده و اقدامات اولیه امدادی را انجام دادند.
رحمان احمدی بیان کرد: در این حادثه ۲ دستگاه خودرو پراید و سایپا با هم تصادف کرده بودند که بر اثر آن ۲ سرنشین پراید در دم فوت کرده و سرنشین خودرو سایپا نیز مصدوم شده بود که پس از رهاسازی از داخل خودرو به بیمارستان منتقل شدند.
وی افزود: در این حادثه و به دلیل شدت تصادف خودرو سایپا در محل دچار آتش سوزی شده بود که توسط ماموران اتش نشانی خاموش و محل حادثە ایمن سازی شد.
جیب بران حرفه ای در شاهین دژ دستگیر شدند
فرمانده انتظامی شاهین دژ گفت: ماموران انتظامی، ۲ جیب بر سابقه دار را در این شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.
سرهنگ مجید عمران زاده افزود: با دریافت گزارش های متعدد مبنی بر وقوع چندین فقره جیب بری از افراد کهنسال در سطح شهر مراتب در دستور ویژه پلیس آگاهی شاهین دژ قرار گرفت.
وی ادامه داد: پس از تحقیقات و انجام بررسی های فنی و پلیسی ۲ نفر متهم شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و پس از تشکیل پرونده قضایی روانه زندان شدند.
فرمانده انتظامی شاهین دژ اظهار داشت: متهمان در بازجویی به ۶ فقره سرقت و جیب بری به ارزش بیش از یک میلیارد ریال اعتراف کردند.
سرهنگ عمران زاده از مردم خواست از حمل مقادیر زیاد پول نقد، طلا و جواهر در کیف دستی خودداری و مراقبت بیشتری از اموال با ارزش خود در مکان های شلوغ و وسایل نقلیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار