رییس جدید مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال غرب کشور معرفی شد

وقت نیوز چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۶
وقت نیوز- با حضور اشرف بروجردی معاون رییس جمهور و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور، غلامعلی پاشازاده به عنوان رییس جدید مرکز اسناد و کتابخانه ملی شمال غرب کشور معرفی شد.

به گزارش وقت نیوز ، در این آیین که امروز چهارشنبه در تبریز برگزار شد و در آن محمد رضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی و شماری از مسوولان محلی شرکت کردند ازخدمات چندین ساله محمد حسین آل هاشم رییس سابق این مرکز قدردانی به عمل آمد.
در این آیین معاون رییس جمهور و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی کشور بر اهمیت حفاظت از سرمایه عظیم اسناد ملی و تاریخی و انتقال به آیندگان تاکید کرد و از دستگاه های اجریی خواست استاد ملی خود را تحویل این سازمان دهند.
استاندار آذربایجان شرقی نیز در این نشست به نقش و اهمیت مرکز اسناد ملی شمال غرب کشور دراستان اشاره کرد و گفت: اسنادی که در این مجموعه نگهداری می شود جزو اسناد باارزش و گران قیمت به شمار می رود و باید محل مناسبی برای این اسناد در نظر گرفته شود تا مردم به خصوص پژوهشگران و محققان بتوانند به راحتی به این اسناد دسترسی داشته باشند.
پورمحمدی با بیان اینکه خیلی از اسناد معتبر وقدیمی اعم از اسناد زمین و ملک و قرارداد ها در دست افراد عادی و شهروندان است خواستار انتقال این اسناد به مرکز اسناد شمال غرب کشور شد.
586

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار