پس از دستورالعمل رییس قوه قضاییه مبنی بر رسیدگی به پرونده های معوق وتعیین تکلیف فوری آن ها تا پایان سال ۹۸، حکم پرونده قدیمی قضایی با بیش از 12 هزار شاکی شرکت تعاونی مسکن کارگران صادر شد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه پس از دستورالعمل رییس قوه قضاییه مبنی بر رسیدگی به پرونده های معوق و تعیین تکلیف فوری آن ها تا پایان سال ۹۸ رسیدگی فوق العاده به اینگونه پرونده ها در دستور کار قرار گرفت.
در همین زمینه آیت الله رییسی هفدهم بهمن ماه در جمع قضات و کارکنان دادگستری بوشهر، گفت: با همت قضات قرار داریم که پرونده معوقه در کشور نداشته باشیم و قرارمان با همکاران این است که کاری که خوب آغاز شده، سرانجام خوبی هم داشته باشد و ما شاهد باشیم که پرونده ها در دادگستری به روز باشند.
براساس دستور رییس قوه قضاییه، تمام بخش های قضایی کشور، با کار جهادی و خارج از وقت اداری، کار در پنجشنبه ها، جمعه ها و با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود، در این راستا گام برداشتند.
یکی از پرونده های معوق که سال ها به طول انجامید، پرونده تعاونی مسکن کارگران منطقه برق تهران است که ده سال در مراجع قضایی مطرح رسیدگی بود و حالا سخنگوی قوه قضاییه از صدور حکم آن در روز های پایانی سال 98 خبر می دهد.
غلامحسین اسماعیلی در تشریح جزییات این پرونده، اظهار کرد:با توجه به تاکیدات رییس قوه قضاییه مبنی بر تعیین تکلیف فوری پرونده های معوق و دستورالعمل صادره از ناحیه ایشان، رسیدگی به پرونده تعاونی مسکن کارگران منطقه برق تهران که به دلیل حجم بسیار بالای پرونده حدود ده سال به طول انجامیده بود در دستور کار دادگستری استان تهران قرار گرفت.
وی افزود: شروع رسیدگی پرونده با گزارش ضابطین در تاریخ ۲۳.۱۰.۱۳۸۸ در خصوص تخلفات وسیع مالی مدیران شرکت تعاونی مسکن کارگران برق منطقه ای تهران کلید خورد.
اسماعیلی ادامه داد: مدیران شرکت با صدور کارت های ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار