بیمارستانی بیمار تر از بیماران / مسئولان سلامت برای جابجایی بیمارستان شهدا دهلران چاره اندیشی کنند

تابناک یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰:۴۵
آقایان مسئول ! امروز وجود بیمارستان شهدا دهلران در پائین دست آبگرم سبب شده که این بیمارستان خود یک بیمار اورژانسی باشد چرا که مشکلات ناشی از وجود آبگرم سبب شده تمام وسایل الکترونیکی وتجهیزات فنی که میلیارد ها تومان هزینه آنها است آرام و پیوسته یکی پس از دیگری از دور خارج شوند ومشکلات عدیده برای بیماران ومردم شهرستان دهلران به وجود بیاود .

تابناک ایلام ، مجتبی کاور :: مقوله سلامت یکی از ضروری ترین موضوعاتی است که در همه جوامه بشتری مورد توجه قرار گرفته است و بدون شک در شرایط فعلی جهان و توسعه همه جانبه علمی در حوزه پزشکی وتجهیزات آن عدم توجه به مقوله سلامت مردم از سوی مسئولان ظلم آشکاری است و باید مسئولان سلامت در راستای خدمات دهی به مردم جامعه خود تلاش نمایند چرا که بخشی از رفاه اجتماعی مرتبط با سلامت جامعه است.
خوشبختانه در سالهای اخیر در کشور ما در حوزه پزشکی و تجهیزات آن تلاش ها و موفقیت های بسیار چشم گیری اتفاق افتاده است که این امر نشان از تلاش مسئولان ون خبگان پزشکی در بحث سلامت جامعه است و اجرای طرح تحول سلامت خود یک کارنامه بسیار درخشان برای نظام ودولت است چرا که اجرای این طرح سبب کاهش هزینه درمان برای خانواده ها بخصوص اقشار کم در آمد در پی داشته است.
اما آنچه که باید مد نظر مسئولان سلامت قرار بگیرد توسعه خدمات پزشکی در مناطق محروم و دور افتاده بخصوص استانها و شهرهای مرزی است چرا که نبود امکانات و پزشک سبب شده مردم این مناطق با مشکلات عدیده ای دست پنجه نرم کنند.
متاسفانه استان ایلام بخصوص شهرستان های آن از نبود پزشکان متخصص و کمبود امکانات در رنج هستند و رنج این مشکلات را خانواده ها و مردم این شهرستان های با پرداخت هزینه های گزاف ایاب ذهاب و تصادفات جاده ای که به قیمت جان بسیاری از خانواده ها منتج شده پرداخت می کنند.
بیش از یک سال از خراب شدن دستگاه سی تی اسکن بیمارستان شهدا دهلران می گذرد و بیماری این دستگاه وجود آبگرم دهلران است که سبب شده قطعات این دستگاه با مشکلات عدیده فنی مواجه شود هرچند قطعات این دستگاه چندین بار تعویض شدند ولی پس از مدت ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار