تهران - ایرنا - جانشین فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیروی انتظامی موثرترین مولفه امنیت داخلی و ارتباطات بین المللی است، گفت: لازم است که تقویت فرهنگ سازمانی مورد اهتمام ویژه قرار گرفته و براساس تاکیدات مقام عظمای ولایت از تجربیات دوران دفاع مقدس بهره لازم گرفت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان نیروی انتظامی ( نشست فصلی – ویدئو کنفرانسی) اظهارداشت: مقام عظمای ولایت درباره نیروی انتظامی می فرمایند "ناجا مظهر اقتدار کشور است" و از سویی به کارکنان این نیرو لقب مجاهدان فی سبیل الله داده اند که این امر برای ما یک افتخار بزرگ و عزت است و از این جهت خداوند را شاکریم.
وی با یادآوری اینکه موضوع مبارزه با سرقت از جمله دغدغه های مردم است، توضیح دادکه بحمدالله در بحث سرقت های خرد و مهم و همچنین سرقت های مسلحانه و مبارزه با مواد مخدر نسبت به سال گذشته افزایش کشفیات داشته ایم؛ از سوی دیگر در موضوع تصادفات و جان باختگان نیز کاهش چشمگیری را شاهد هستیم که همه اینها به دلیل تلاش های شبانه روزی مجاهدان فی سبیل الله است.
جانشین فرمانده نیروی نتظامی ادامه داد که نیروی انتظامی از مردم و در خدمت مردم است؛ قدردان تلاش های مجاهدانه و شبانه روزی مجاهدان فی سبیل الله در ستاد ناجا، شهرستان ها، مرزها و کلانتری و پاسگاه ها هستیم.
سردار رضایی به اهمیت فرهنگ سازمانی اشاره کرد و توضیح داد که بایستی تقویت فرهنگ سازمانی مورد اهتمام ویژه قرار گیرد و هر فردی باید عرق سازمانی داشته باشد و به آن عشق بورزد؛ زمانی که یک سرباز بعد از پایان دوران خدمت سربازی این مجموعه را ترک می کند بایستی به عنوان سفیر ناجا به جامعه بازگردد که این امر نیازمند تقویت فرهنگ سازمانی است.
وی تاکید کرد: باید انضباط، برنامه ریزی درست و ارتقاء روحیه انقلابی در سازمان مورد اهتمام ویژه قرار گیرد، ازسویی فرماندهان نیز بایستی با نیروها ارتباط صمیمی، دلسوزانه و پدرانه داشته باشند و در جهت رفع ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار