مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: طرح آمران سلامت همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل هم اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، رامین معبودی در نشست با مدیرکل صداوسیمای استان اردبیل اظهار کرد: طرح آمران سلامت همزمان با سراسر کشور در استان اردبیل هم اجرا شد.
وی افزود: این طرح به منظور آگاه سازی مردم برای کاهش ابتلا به کرونا و رعایت موارد پیشگیری به همراه ابلاغ شیوه نامه طرح آمران سلامت از سوی دبیرکل اجرا می شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان این که این طرح از ۵ الی ۱۵ آبان با شعار«جامعه را به رعایت پروتکل های بهداشتی دعوت می کنیم» اجرا می شود، تصریح کرد: طرح آمران سلامت با مشارکت جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر شعب استان اجرا می گردد.
برپایی ایستگاه های هلال احمر برای آگاه سازی مردم در مقابله با کرونا
معبودی با اشاره این که در این طرح اعضای جوانان و داوطلب جمعیت هلال احمر با برپایی ایستگاه های ثابت و سیار در مناطق پرتردد و میادین اصلی شهرها، در اماکنی مانند پاساژها، بازارها و غیره حضور می یابند، ادامه داد: در این ایستگاه ها نسبت به آگاه سازی مردم جهت قطع زنجیره انتقال و مقابله با ویروس کرونا اقدام خواهد شد.
وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی فعالیت های خود را انجام می دهد و باید از ظرفیت های صداوسیما هم برای آگاه سازی مردم و قطع زنجیره انتقال استفاده کنیم.
توزیع ۱۳ هزار بسته معیشتی و بهداشتی توسط هلال احمر
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل اظهار کرد: تا به امروز بیش از ۱۳ هزار بسته معیشتی و بهداشتی جمع آوری و توزیع شده که همه این بسته ها توسط کمک های مردمی جمع بندی گردیده و ریالی از اعتبارات جمعیت هلال احمر هزینه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار