توصیه های طلایی برای لاغر شدن تا پایان سال

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۴:۱۱
کم تحرکی این روز ها رژیم های کاهش وزن را سخت تر می کند، اما باز هم می توان با رعایت بسیاری از نکات حداقل از اضافه وزن جلوگیری کرد.

به گزارش ، ماه های پایانی سال معمولا زمانی است که بیشتر افراد به فکر کاهش وزن می افتند و دوست دارند توصیه هایی در این زمینه داشته باشیم. امسال به دلیل شیوع کرونا و نداشتن برنامه ورزشی در باشگاه ها و سالن های ورزشی کار کمی سخت تر شده است، اما ناامید نباشید و برنامه های غذایی و ورزشی خود را ادامه دهید و توصیه های کلی را رعایت کنید. مراقب باشید که به نکاتی که از افراد غیر کارشناس می شنوید تا زمانی که از صحت آن اطمینان پیدا نکرده اید عمل نکنید، از جمله این موارد می توان
به توصیه حذف وعده غذایی شام اشاره کرد که نه تنها باعث لاغری نمی شود بلکه نتایج یک مطالعه جدید در مقیاس بزرگ نشان می دهد که حذف این وعده غذایی می تواند به افزایش وزن و احتمالا چاقی منجر شود. زیرا سال هاست که تحقیقات، حذف صبحانه را با افزایش BMI (شاخص توده بدن) مرتبط دانسته است و مطالعات کمی درباره تأثیر دیگر وعده های غذایی انجام شده است. با این حال، محققان دانشگاه اوزاکا که در مطالعه ای، عادت های صبحانه، ناهار و شام را ارزیابی کردند، نتیجه گرفتند که نخوردن شام تاثیر قابل توجهی در افزایش وزن دارد. ادامه مطلب را در این زمینه مطالعه کنید:
همیشه کاهش و افزایش وزن شدید برای شخص ضرر دارد، زیرا باعث ایجاد بسیاری از بیماری ها می شود، اما با رعایت نکاتی این عوارض کاهش می یابد. از جمله این که شما قبول کنید وزن تان متناسب نیست و باید به فکر سلامت و تناسب وزن خود باشید.
هدف هایتان را واقعی تعیین کنید
هدف هایی را برای خود تعیین کنید که قابل دسترسی باشد تا هم به افزایش اعتماد به نفس شما کمک کند و هم منطفی به نظر بیاید، این که بتوانید ۷ کیلوگرم در طول هفته وزن کم کنید روشی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار