رئیس کل دادگستری استان فارس در اولین روز از سال نو به صورت سرزده با حضور در شهرستان مرودشت از واحد های کشیک دادسرا، دادگاه و شورای حل اختلاف دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری مرودشت، حجت الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی در این بازدید ضمن تبریک سال نو به همکاران حاضر در محل خدمت در ایام تعطیلات حضور منسجم همکاران و ارائه خدمات قضایی را در روزهای ابتدایی سال ستود و بیان داشت: ایام ابتدای سال روزهای ویژه ای هستند که لازم است نیازهای فوری مردم به خدمات قضایی مد نظر قرار گیرد.
رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه با ابراز خرسندی از کاهش موجودی اسفند ماه بر ادامه روند خدمت رسانی شبانه روزی ،کاهش ورودی ،کاهش موجودی و حضور به هنگام روسا و دادستان های حوزه های قضایی فارس در همه ی صحنه ها در سال جدید تاکید کرد و ضمن اظهار تشکر از مردم فهیم برای همکاری با مسوولین جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مجدداً از مردم درخواست کردند با ماندن در منازل و پرهیز از ترددهای غیرضروری زمینه ریشه کنی این ویروس منحوس را فراهم نمایند.
وی در پایان این سفر بر آمادگی مسئولین قضایی و قضات دادگستری استان فارس جهت تحقق شعار سال و منویات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) در راستای "جهش تولید" تاکید کرد.
گفتنی است رئیس کل دادگستری استان فارس در حاشیه این سفر از روند احداث ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان مرودشت نیز بازدید کرد.
شهرستان مرودشت بزرگترین حوزه قضایی استان فارس پس از مرکز استان می باشد که در ٤٠ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است .

سرخط اخبار