ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرگزاری برنا:

بیرون گذاشتن سیدجلال کفر نعمت است/ پرسپولیس وینگر قدرتمند می خواهد/ مدعیان قهرمانی پنج تیم اول هستند

برنا نیوز شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۱
پیشکسوت پرسپولیس اعتقاد دارد این تیم باید با سه دفاع خطی بازی کند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ناصر ابراهیمی، پیشکسوت فوتبال و باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت سرخ پوشان و برد آنها مقابل فولاد به خبرنگار برنا گفت: نکته مهم درباره تیم این است که سطح انتظارات بسیار بالا است ولی کمتر کسی به کار سخت گابریل کالدرون می پردازد.
وی افزود: کالدرون مربی خوبی است و اینکه یک تیم که سه سال پشت سرهم جام آورده و حالا می خواهد این کار را با طرز فکر یک مربی دیگر تکرار کنیم و بخواهیم به روش مدنظر سرمربی جدید برسانیم زمان نیاز است و هیچ شکی نیست. به هرحال نکاتی هم وجود دارد که پرسپولیس با مدنظر قراردادن آنها می تواند بهتر بازی کند.
مربی پیشین پرسپولیس و تیم ملی عنوان کرد: انصاری می تواند دفاع چپ بازی کند اما حسینی و شجاع نمی توانند گوش بازی کنند. ضمن اینکه من معتقدم بیرون گذاشتن سیدجلال کفر نعمت است. او یک رهبر فوق العاده در وسط میدان است که خانه پر 2 سال دیگر می تواند در اوج بازی کند. باید از این موقعیت بیشترین استفاده را کرد و از وجود او بهره برد. این تیم می تواند با سه دفاع مرکزی و خطی بازی کند و دو بازیکن کنار در دو بخش دفاع و حمله حضور داشته باشند. بیرون نشستن بازیکنی مثل رسن صحیح نیست او یکی از بهترین پاسورهایی است که تیم می تواند داشته باشد. البته از او می توان جلوتر استفاده کرد و وظیفه پخش توپ را به مرکز زمین و احمد نورالهی سپرد.
ابراهیمی افزود: زمان های قدیم فوتبال با 6 بازیکن در فوروارد انجام می شد و بقیه دفاع بودند تا اینکه سیستم خطوط طراحی شد. این تیم پتانسیل بالایی در ایجاد موقعیت خطرناک دارد اما این را نمی بینیم، علیپور و امیری در بازی با فولاد تک به تک شدند و توپ هم گل نشد اما شک نکنید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار